امروز : پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۱

انتصاب دبیر، دبیر شورا و اعضای شورای سیاست‌گذاری هفته کتاب

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور احکامی دبیر و دبیر شورای سیاست‌گذاری بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و اعضای این شورا را منصوب کرد.
انتصاب دبیر، دبیر شورا و اعضای شورای سیاست‌گذاری هفته کتاب
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۹ |
کد خبر : ۶۰۲۲ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بر اساس احکام صادرشده نیکنام حسینی‌پور به عنوان «دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب شد.

در متن حکم محسن جوادی آمده است:

«با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت «دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

امید است با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و تعامل و همکاری صمیمانه همه صاحب‌نظران، نهادها و سازمان‌های تاثیرگذار، شاهد برگزاری هر چه باشکوه‌تر این رویداد فرهنگی در سطح کشور باشیم.»

معاون امور فرهنگی همچنین با صدور حکمی جداگانه داریوش رضوانی را به عنوان «دبیر شورای سیاست‌گذاری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.

در متن این حکم نیز آمده است:

«با توجه به مراتب تعهد و سوابق ارزشمند فرهنگی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت «دبیر شورای سیاست‌گذاری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

امید است با همراهی و مشارکت صاحب‌نظران و فرهیختگان حوزه کتاب و کتابخوانی، به منظور تدوین سیاست‌ها و راهبردها، در چارچوب اهداف و برنامه‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری ستاد برگزاری، موید و موفق باشید.»

محسن جوادی در احکامی جداگانه نیز محمدجواد مرادی‌نیا، محمدجواد حق‌شناس، احمد مسجد جامعی، همایون امیرزاده، حجت‌الاسلام و المسلمین رضا ارزانی، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلی عماد، داریوش رضوانی، عیسی علیزاده، محسن رضایی، مهدی اسماعیلی‌راد، علی غیاثی ندوشن، علی‌اصغر سیدآبادی، محمود آموزگار، فریدون عموزاده خلیلی، مهدی فیروزان، علیرضا کاظمی، داود آبادی فراهانی، نیکنام حسینی‌پور، محمدحسین رنجبران، برزین ضرغامی، غلامرضا امیرخانی، علیرضا مختارپور، سعید اوحدی و غلامرضا غفاری را به عنوان «اعضای شورای سیاست‌گذاری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.

 

در متن ابلاغ هر یک از این اعضا آمده است:

 

«نظر به اهمیت کتاب و کتابخوانی تلاش همگانی در جهت توسعه و ترویج این مهم، ضرورت دارد با همراهی همه دستگاه‌ها، سازمان‌ها، نهادها، و تشکل‌های صنفی و تبادل با اصحاب اندیشه، در نهادینه کردن فرهنگ مطالعه تلاش کنیم. اینک برآنیم با بهره‌گیری از تجارب گذشته و دیدگاه‌های کارشناسانه، بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی را با شکوه هر چه بیشتر برگزار کنیم.

لذا با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت «عضو شورای سیاست‌گذاری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

امید است در سایه همدلی و همکاری و بهره‌مندی از نظرات حضرتعالی شاهد برپایی هر چه بهتر این رویداد فرهنگی در سطح کشور باشیم.»

هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران همه‌ساله در آبان‌ماه برگزار می‌شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند