امروز : پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۳
منیژه حکمت خبر داد:

انتخاب هیات مدیره‌ی جدید یک تشکل صنفی تهیه‌کنندگی سینما

هیات مدیره جدید انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌ها و تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران انتخاب شدند.
انتخاب هیات مدیره‌ی جدید یک تشکل صنفی تهیه‌کنندگی سینما
دوشنبه | ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۹ |
کد خبر : ۵۸۸۷ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، منیژه حکمت ضمن اعلام خبر فوق افزود: انتخابات انجمن صنفی کارفرمایی می‌بایست در بهمن ماه سال گذشته برگزار می شد اما تشکیک در مورد اعضای حقیقی انجمن و لزوم حل و فصل آن،هیات مدیره را بر آن داشت تا ابتدا وضعیت اعضای حقیقی و همچنین تبدیل انجمن مدنی به انجمن حقوقی و رسمی را مورد توجه قرار دهد.

او ادامه داد: خوشبختانه موضوع رسمیت یافتن انجمن با مساعدت وزارت تعاون،کار و امور اجتماعی به سرانجام رسید و امکان حضور اعضای حقیقی انجمن نیز در مجمع عمومی فوق العاده با حضور نماینده وزارت کار فراهم شد اما از آنجا که بیش از دو ماه از تاریخ انتخابات گذشته بود، بر اساس قوانین و اساسنامه،دعوت به مجمع عمومی به تقاضای بیش از یک سوم اعضاء امکان برگزاری داشت.

حکمت یادآور شد: در مجمع عموی عادی که با حضور نزدیک به دو سوم اعضا به ریاست رسول صدرعاملی برگزار شد،اعضای هیات مدیره و بازرسان برگزیده شدند و پس از تایید انتخابات ، در اولین جلسه هیات مدیره ، مسئولان انجمن به شرح زیر معرفی شدند:

سید غلامرضا موسوی:رییس هیات مدیره

منیژه حکمت:نایب رییس هیات مدیره

سیروس تسلیمی : خزانه دار

سید محمود رضوی : دبیر انجمن

به گفته‌ی حکمت؛ مرتضی شایسته با توجه به پیشکسوتی ،سوابق ارزشمند تهیه کنندگی و شایستگی ، به عنوان رییس هیات داوری انجمن برگزیده شدند.

منیژه حکمت در پایان اضافه کرد که بزودی اعضای کمیته ها و شوراهای تولید ، پخش ، تبلیغات و مسئول حقوقی انجمن معرفی خواهند شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند