امروز : پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۱

انتصاب دبیران علمی جایزه «کتاب سال » و «جایزه جهانی کتاب سال»

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه دبیران علمی سی‌ و ششمین دوره جایزه «کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» و بیست و ششمین دوره «جایزه جهانی کتاب سال» را منصوب کرد.
انتصاب دبیران علمی جایزه «کتاب سال » و «جایزه جهانی کتاب سال»
شنبه | ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۰:۴۳ |
کد خبر : ۵۷۷۰ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از  مرکز روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی در حکمی حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی مهدوی راد را به عنوان دبیر علمی سی و ششمین دوره جایزه «کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد. 

در حکم صالحی به حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی مهدوی راد آمده است: 

«نظر به مراتب علمی و فرهنگی و تجارب ارزشمند جنابعالی در زمینه‌های علمی- پژوهشی، به موجب این حکم به عنوان «دبیر علمی سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران»  منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از همکاری اندیشمندان و صاحب نظران، این جایزه ارزشمند و معتبر، بتواند نقش شایسته‌ای در ارتقای فرهنگی و معرفی حوزه فرهنگ و تمدن ایران سرافراز ایفا نماید.

همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درحکمی احمدعلی حیدری را به عنوان دبیر علمی بیست و ششمین دوره «جایزه جهانی کتاب سال» منصوب کرد.

در حکم صالحی خطاب به احمدعلی حیدری نیز آمده است:

«نظر به مراتب علمی و فرهنگی و تجارب ارزشمند جنابعالی در زمینه‌های علمی- پژوهشی، به موجب این حکم به عنوان «دبیر علمی بیست و ششمین دوره جایزه جهانی کتاب سال» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند  متعال و بهره گیری از همکاری اندیشمندان و صاحب نظران، این جایزه ارزشمند و معتبر، بتواند نقش شایسته ای در ارتقای فرهنگی و معرفی حوزه فرهنگ و تمدن ایران سرافراز ایفا نماید

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید