امروز : دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۲
اختصاصی /

نمایش "درستایش تئاتر و تهران، وتله کامیونیکیشن" در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه می رود

نمایش سه اپیزودی "درستایش تئاتر و تهران، وتله کامیونیکیشن" به کارگردانی نیما دهقانی در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه می رود
 نمایش "درستایش تئاتر و تهران، وتله کامیونیکیشن" در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه می رود
شنبه | ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۲ |
کد خبر : ۵۶۲۱ |
علمی و فرهنگی

 

 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، از روابط عمومی نمایش، این خلاصه‌ای از نمایش سه اپیزودی است که نیما دهقانی، نویسنده و کارگردان نام آشنای نسل جوان در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه برده است.

این نمایش، ترکیب پرفرمنس و واقعیت افزوده (Augmented Reality) است و در سه بستر متفاوت به صورت موازی جریان دارد.

نمایش خلاق «در ستایش تئاتر و تهران و تله کامیونیکیشن» با شیوه‌ای متفاوت اجرا می‌شود. به این ترتیب که یک بخش کار در اینترنت، یک بخش در سالن اجرا و یک بخش از آن روی تلفن‌های همراه تماشاگران اتفاق می‌افتد و بنابراین تماشاگرانی که به تماشای این تئاتر می‌روند باید موبایل با شارژ و اینترنت کافی به همراه داشته باشند.

تاتر مستقل تهران از 18 تا 25 خرداد هر شب از ساعت 11:30 پذیرای تماشاچیان است. شگفتی دیگر این نمایش این است که با توجه به مشارکت تماشاگران و توان بازیگر آن (علیرضا کیمنش) ممکن است زمان اجرای آن بین ۳۰ تا ۱۸۰ دقیقه متغیر باشد.

اگر قصد دارید با تجربه‌ای تازه و حسی جدید به تماشای تئاتر بنشینید، اجرای این نمایش حتما به شما توصیه می‌شود. خرید بلیط از طریق سایت تیوال امکان‌پذیر است.

 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید