امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۸

خبرهایی از تئاتر و انتخابات هیئت‌مدیره «خانه تئاتر»

تعیین تاریخ انتخابات هیئت‌مدیره خانه تئاتر، معرفی مدیران جشنواره تئاتر مقاومت و جزئیاتی از چند نمایش از جمله خبرهای تئاتری اول اردیبهشت‌ماه هستند.
خبرهایی از تئاتر و انتخابات هیئت‌مدیره «خانه تئاتر»
شنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۰ |
کد خبر : ۵۳۷۲ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، هیئت مدیره خانه تئاتر در آخرین جلسه خود تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۹۷ را برای برگزاری مجمع عمومی انتخابات هیئت مدیره مشخص کرد.

این مجمع ساعت ۱۷:۳۰ تاریخ یاد شده، در سالن اصلی تئاترشهر برگزار خواهد شد و حضور تمامی اعضا در آن الزامی است.

براساس آئین نامه انتخابات خانه تئاتر و طبق مصوبه همین جلسه متقاضیان کاندیداتوری انتخابات تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت‌ماه فرصت دارند تا در خانه تئاتر حضور پیداکرده و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

****

دبیر شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت طی احکام جداگانه‌ای مدیران بخش‌های مختلف این جشنواره را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، امیر نصیربیگی طی احکام جداگانه‌ای «دکتر نصرالله قادری را به سمت قائم‌مقام دبیر، دکتر یدالله وفاداری را به سمت مدیر بخش کودک و نوجوان، دکتر مهدی حامد سقایان را به سمت مدیر بخش پژوهش، سید ابراهیم حسینی را به سمت مدیر بخش عکس و پوستر، سامان خلیلیان را به سمت مدیر بخش خیابانی و محیطی، شهرام احمدزاده را به سمت مدیر بخش نمایشنامه‌نویسی، روح‌الله راوش را به سمت مدیر اجرایی و مسئول دبیرخانه، مسعود پورکاشانی را به سمت مدیر مالی و محمد محمدی را به سمت مدیر روابط عمومی» شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت منصوب کرد.

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت آذر سال ۹۷ با دبیری امیر نصیربیگی در تهران برگزار خواهد شد.

***

اجرای دو اثر نمایشی به صحنه رفته در تالارهای قشقایی و سایه مجموعه تئاتر شهر به دلیل استقبال تماشاگران تا روز جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عممومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش های «نحس» در تالار قشقایی و «دیور» در تالار سایه به دلیل استقبال تماشاگران تا روز جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه میزبان مخاطبان تئاتر خواهند بود.

نمایش «نحس» به کارگردانی تینو صالحی هر روز ساعت ۱۹ با بازی  مجید رحمتی، یلدا عباسی، نازنین بابایی، نجلا نظریان فرزاد برهمن، سامان میرحسینی، بهار زندی، صادق ملکی، اشکان مختاری، احسان بنی سعید، محمد جعفری، علیرضا میرزا محمد آقا، دریا نصراله، آرمیتا قبادی، آیلی شرفی، کوشا ابراهیمی، شقایق شیخی، علی انیسی، هانیه حافظی، ستاره مبینی در تالار قشقایی تئاتر شهر به صحنه می رود.

نمایش « دیور» به کارگردانی آریان رضایی نیز هر روز ساعت ۱۹:۳۰ در تالار سایه به صحنه می رود. در این نمایش فرید قبادی، الهام شعبانی و محمد هادی عطایی به عنوان بازیگر حضور دارند.

همچنین اجرای نمایش «هملت و دن کیشوت» جمعه شب ۳۱ فروردین ماه در حالی به اجرای خود پایان داد که از روز یکشنبه ۹ اردیبهشت نمایش «مالی سوئینی» در تالار اصلی تئاتر به صحنه می‌رود.

نمایش «هملت و دن کیشوت» به کارگردانی تاجبخش فناییان جمعه شب ۲۱ فروردین به اجرای خود در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر پایان داد. این اثر نمایشی از روز ششم اسفندماه سال ۹۶ اجرای خود را آغاز کرده بود.

با پایان گرفتن اجرای نمایش «هملت و دن کیشوت»، نمایش «مالی سوئینی» به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی از روز یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود. در این اثر نمایشی صابر ابر، الهام کردا و امیر آقایی به عنوان بازیگر حضور دارند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com   و کانال تلگرام Theatershahr@ مراجعه کنند.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند