امروز : یکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۸
کاظمی:

توییتر رفع فیلتر نمی‌شود/ فیلتر تلگرام در برنامه کاری نظام نیست

عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با بیان اینکه فیلتر تلگرام در برنامه کاری دولت و نظام نیست، افزود: با توجه به شرایط موجود توییتر رفع فیلتر نمی‌شود.
توییتر رفع فیلتر نمی‌شود/ فیلتر تلگرام در برنامه کاری نظام نیست
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۳ |
کد خبر : ۵۲۴۱ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمد کاظمی در خصوص زمزمه‌هایی مبنی بر فیلتر تلگرام که این روزها در فضای مجازی مطرح شده است، گفت: فیلتر تلگرام در برنامه کاری دولت و نظام نیست؛ حتی ما به‌دنبال بومی‌سازی تلگرام هستیم.

ایران در پی انتقال سرورهای تلگرام

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ایران به دنبال انتقال سرورهای تلگرام به ایران است؛ اگرچه انتقال تلگرام به ایران ممکن است با هزینه‌های زیادی همراه باشد اما امنیت ملی کشور موضوع  بسیار مهمی است؛ در صورتی اجرای اقدامی برای منافع ملی نیاز باشد، باید هزینه‌های آن پرداخت شود.

وی تاکید کرد: انتقال سرورهای تلگرام به ایران یکی از موضوعاتی است که در بسیاری از جلسات کمیته مصادیق مجرمانه مطرح می‌شود و باید دید چه تصمیماتی در این زمینه گرفته می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوق در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفع فیلتر توییتر، بیان کرد: تصمیمات لازم درخصوص رفع فیلتر توییتر توسط شورای عالی فضای مجازی گرفته می‌شود چرا که بالاترین مقام تصمیم‌گیرنده در مورد فضای مجازی این شوراست.

عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در پایان افزود: با توجه به شرایط موجود توییتر رفع فیلتر نمی‌شود.

 

 

 

منبع: خبرگزاری خانه ملت

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند