امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸

ویژه برنامه‌های شبکه‌های دو و افق به مناسبت ۹ دی

رسانه ملی با تدارک ویژه برنامه های متعدد به مناسبت حماسه ۹ دی، با مخاطبانش همراه می شود.
ویژه برنامه‌های شبکه‌های دو و افق به مناسبت ۹ دی
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۱:۱۳ |
کد خبر : ۵۱۳۲ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مستند "روز بصیرت" کاری از گروه سیاسی شبکه دو سیماست که شنبه 9 دی ساعت 19:50 پخش می شود. این مستند روایت گونه از حضور مردم در مقابله با فتنه و ابعاد جهانی حماسه مردم در 9 دی می گوید.

 

مستند "حماسه مرم" با رو کردن سند مرتبط به این حماسه یکشنبه 10 دی، ساعت 19:50 پخش خواهد شد.


برنامه "زنده باد زندگی" شنبه 9 دی، ساعت 10:30 به موضوع روز بصیرت و میثاق با ولایت می پردازد. این برنامه با پخش کلیپ و پلی بک های مرتبط و بحث و گفت و گو درباره جشنواره طراحی پوستر حماسه 9 دی تقدیم مخاطبان می شود.

 

برنامه "عصر خانواده" نیز با پرداختن به موضوع حماسه نه دی و اشاره به بصیرت و آگاهی مردم به صورت زنده شنبه 9 دی ساعت 18 با مخاطبان همراه می شود.پخش کلیپ "پرتو خورشید" با صدای کسری کاویانی و شعری از سید کمال هاشم زاده هم از دیگر اقدامات شبکه دو سیما خواهد بود.


همچنین برنامه هایی چون "مثبت دو"، " نگی که نگفتی" و " نما دو"، با دعوت از عناصر فرهنگی و انقلابی به بررسی حماسه 9 دی می پردازد.

 

شبکه افق

 

برنامه زنده "جهان آرا" به تهیه کنندگی محمد علی بازی با پرداختن به حماسه 9 دی و فتنه سال 88 از 9 تا 11 دی، ساعت 22 در سه قسمت تقدیم مخاطبان شبکه افق می شود.مستند "گرم ترین روز زمستان" به تهیه کنندگی مهدی نقویان، به اتفاقات سال 88 و فتنه بزرگی که دشمنان برای ملت ایران رقم زده بودند، می پردازد. این مستند پنجشنبه 7 دی ساعت 19 پخش خواهد شد.

 

مستند "برادران" هم به تهیه کنندگی مهدی نقویان، شنبه 9 دی ساعت 21 به موشکافی یکی از شایعات بزرگ در جریان فتنه سال 88 خواهد پرداخت.مستند "شورش در شهر" به تهیه کنندگی محسن مقصودی، روایتی ناگفته و جذاب از کاسبان تحریم را جمعه 8 دی ساعت 14 به نمایش در می آورد.

 

پخش فیلم سینمایی "قلاده های طلا" به تهیه کنندگی ابوالقاسم طالبی به مدت 90 دقیقه جمعه 8دی، ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.


داستان قیلم مربوط به انتخابات ریاست جمهوری سال 88 است، با اعلام نتایج، اعتراض های عده ای از مردم به شکل تظاهرات شکل می گیرد و ماموران وزارت اطلاعات نیز پیگیر حوادث می شوند.


پخش کارهای کوتاه از قبیل نماهنگ، کلیپ، سرود و ... با موضوع فتنه 88 از دیگر اقدامات شبکه افق خواهد بود.

 


منبع : تسنیم

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید