امروز : یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۷
یک روز پیش از آغاز رای‌گیری؛

شبکه تلویزیونی حامی دولت ترکیه نتایج انتخابات را اعلام کرد!

یک شبکه تلویزیونی حامی دولت ترکیه نتایجی را منتشر کرد که نشان می‌داد رئیس جمهوری این کشور با 53 درصد آرا پیروز انتخابات ریاست جمهوری 24 ژوئن است!
شبکه تلویزیونی حامی دولت ترکیه نتایج انتخابات را اعلام کرد!
شنبه | ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۴۴ |
کد خبر : ۵۷۳۸ |
انتخابات در دیگر کشورها

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از پایگاه خبری "Odatv" که رسانه‌ای نئوناسیونالیست است، حدود ساعت 2 صبح به وقت محلی روز پنجشنبه، برنامه "آکیل اوداسی" در شبکه تلویزیونی TVNet زیرنویسی از نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2018 تهیه شده توسط آناتولی را نشان داد که براساس آن رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه با 53 درصد آرا پیروز انتخابات نشان داده شده بود.

همچنین محرم اینجه، کاندیدای حزب مردم جمهوری خواه با 26 درصد، مرال آکشنر، کاندیدای حزب خوب با 12 درصد، صلاح الدین دمیرتاش، کاندیدای حزب دموکراتیک خلق با هفت درصد و تمل کرم‌اوغلو به همراه دوغو پرینچک یک درصد آرا را به دست آورده بودند.

"شنول کازانجی"، مدیر آناتولی که به دلیل اقدامات گسترده برای دستکاری در انتخابات قبلی مورد انتقاد قرار داشته، روز چهارشنبه اعلام کرد که آژانس خبری آناتولی برای انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی 24 ژوئن سال جاری میلادی آماده است تا نتایج را دقیق و سریع اعلام کند.

رای دهندگان ترکیه‌ای فردا یکشنبه پای صندوق‌های رای می‌روند. شش کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری این کشور رقابت می‌کنند و هشت حزب سیاسی هم برای کسب کرسی‌های پارلمان ترکیه در این انتخابات هستند

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید