امروز : یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰
دکتر نیلی درخواست کرد؛

آغاز سال تحصیلی با حضور رییس‌جمهور در دانشگاه تهران

رییس دانشگاه تهران از ارسال دعوتنامه این دانشگاه برای رییس‌جمهور به منظور حضور وی در مراسم آغاز سال‌تحصیلی جدید در این دانشگاه خبر داد و گفت: این مراسم تا قبل از ۱۵ مهرماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
آغاز سال تحصیلی با حضور رییس‌جمهور در دانشگاه تهران
جمعه | ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۰۱:۱۶ |
کد خبر : ۲۴۹۳ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، دکتر محمود نیلی احمد آبادی با اعلام این مطلب اظهار کرد: مراسم آغاز سال‌ تحصیلی جدید دانشگاه تهران مشابه سال گذشته به شکل متمرکز در این دانشگاه اجرا خواهد شد و مسئولان تمامی تلاش خود را به کار گرفته‌اند که شرایطی را فراهم کنند که مواردی نظیر ثبت نام دانشجویان بصورت منظم صورت بگیرد و آنها بدون هیچ گونه دغدغه‌ و مشکلی سال تحصیلی خود را شروع کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: با همکاری‌هایی که با مسئولان سازمان سنجش وجود دارد، سعی کردیم فرایند ثبت نام دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه تهران به راحتی انجام گیرد و این دانشجویان در روزهای اول مهر بتوانند ثبت نام خود را انجام بدهند. بنابراین برنامه‌های سال تحصیلی دانشجویان این دانشگاه در فضای شاداب و در عین حال منظم برگزار می‌شود.

دکتر نیلی احمد آبادی با اشاره به حضور رییس‌جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی در دانشگاه تهران، تاکید کرد: دعوت‌نامه مشترکی با امضای رؤسای دو دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران برای رییس‌جمهور ارسال شده و سرپرست وزارت علوم پیگیر این موضوع است.

رییس دانشگاه تهران در پایان خاطرنشان کرد:‌ زمان دقیق حضور رییس‌جمهور در این برنامه مشخص نیست، اما با توجه به حضور دکتر روحانی در سازمان ملل، قطعا این مراسم در مقایسه با سال‌های گذشته با تغییراتی به وقوع خواهد پیوست، با این حال این مراسم قبل از ۱۵مهر برگزار می‌شود.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید