امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۷

رکوردداران نامزدی جشن خانه سینما + فیلم

دو فیلم «فروشنده» و «نفس» رکوردار نامزدی نوزدهمین جشن خانه سینما شدند.
رکوردداران نامزدی جشن خانه سینما + فیلم
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۲۳:۱۳ |
کد خبر : ۲۴۷۲ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، با اعلام نامزدهای جشن خانه سینماکه تا حدود ۱۰ روز دیگر برگزار می‌شود، دو فیلم از اصغر فرهادی و نرگس آبیار در ۱۰ شاخه نامزد شده و پیشتاز نامزدی دریافت تندیس  خانه سینما هستند.

براین اساس فیلم‌های «دختر»، «رگ خواب»، «فروشنده»، «لانتوری»، «ماجرای نیمروز»، «خوب، بد، جلف»، «من»، «نفس»، «برادرم خسرو»، «متولد ۶۵»، «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم»، «ویلایی‌ها»، «لاک قرمز»، «نیمه شب اتفاق افتاد»، «اروند»، «ناردون»، «آباجان»، «زاپاس»، «سیانو.ر»، «یتیم‌خانه ایران»، «آشوب»، «تیک‌آف»، «ابوزینب»، «سینما نیمکت»، «امکان مینا» و «اکسیدان» به انتخاب داروان جشن خانه سینما در شاخه‌های مختلف  نامزد شده‌اند که بعضی‌ از ان‌ها در یک شاخه و برخی دیگر در ۱۰ شاخه کاندیدا شده‌اند.

در این بین پس از «فروشنده» و «نفس»، فیلم‌های «رگ خواب» با ۹ نامزدی، «ماجرای نیمروز» و «دختر» با ۸ نامزدی و «لانتوری» با ۷ نامزدی رکوردداران بعدی هستند.

همچنین فیلم‌های «اروند»، «ناردون»، «خوب، بدف جلف» ، ‌«متولد ۶۵»، «زاپاس»، «آشوب»، «تیک‌آف»، «ابوزینب»، «امکان مینا» و «اکسیدان» از جمله فیلم‌هایی هستند که در یک شاخه نامزد شده‌اند.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید