پسر ارشد ترامپ توانایی بایدن برای ریاست جمهوری را زیر سوال برد

پسر ارشد رئیس جمهوری آمریکا نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را با پدرش مقایسه کرد و گفت، رئیس جمهور کنونی امریکا تا دیر وقت در کاخ سفید می‌ماند و کار می‌کند و نسبت به اینکه رقیب دموکراتش بتواند چنین کاری انجام دهد، شک دارد.
پسر ارشد ترامپ توانایی بایدن برای ریاست جمهوری را زیر سوال برد
سه شنبه | ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۵ |
کد خبر : ۱۱۲۰۱ |
بین الملل
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ جونیور، پسر ارشد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نسبت به اینکه جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر برای پست ریاست جمهوری مناسب نباشد، ابراز نگرانی کرد.

وی در مصاحبه‌ای با شبکه فاکس نیوز گفت: عملکرد جو بایدن در  بحث و مناظره باید هم رضایت‌بخش و قابل قبول باشد چرا که او نیم قرن است که این کار را انجام داده است. من نگران ۲۲ ساعت دیگر روز هستم که به نظر نمی‌رسد بایدن بتواند خانه خود را ترک کند.

دونالد ترامپ جونیور با اشاره به حضور بسیار کم بایدن در ملاءعام افزود: بایدن نمی‌تواند همان روندی را که پدرم در پیش گرفته، دنبال کند. از آنجایی که بایدن توانایی رقابت در کمپین انتخاباتی را هم ندارد، نمی‌دانم آیا انرژی لازم و کافی برای رسیدگی به مسئولیت‌های پست ریاست جمهوری را دارد یا خیر.

وی تاکید کرد: من دیده‌ام که پدرم چطور با این شغل کنار آمده است. من گاهی اوقات ساعت یک بامداد هنگامی که پدرم همچنان در دفتر کاخ سفید است، تماس‌هایی را دریافت می‌کنم. شما نمی‌توانید این کار را هر چهار روز یک بار آن هم تنها برای یک یا دو ساعت انجام دهید.

دونالد ترامپ جونیور پیش‌تر نیز اشاره کرده بود که احتمالا بایدن از آلزایمر یا دیگر بیماری‌های ناشی از زوال عقل رنج می‌برد. ترامپ و بایدن قرار است امروز (سه‌شنبه) نخستین مناظره انتخاباتی را در ایالت اوهایو برگزار کنند. 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید