طی حکمی از سوی وزیر بهداشت؛

زاکانی و قالیباف عضو هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند

وزیر بهداشت در حکمی دکتر محمدباقر قالیباف، دکتر علیرضا زاکانی، دکتر رحیم ممبینی، دکتر علی اکبری ساری، دکتر محمدعلی محققی و دکتر اکبر فاضل نجف آبادی را به عنوان عضو هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران منصوب کرد.
زاکانی و قالیباف عضو هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند
پنج شنبه | ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۸:۴۵ |
کد خبر : ۱۳۷۰۶ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در متن احکام اعضای جدید هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی تهران که از سوی بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت صادر شده، آمده است:

"در اجرای بند«ج» ماده ۱ قانون تشکیل هیئت‌های امنای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی به موجب این ابلاغ به عضویت هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران منصوب می‌شوید.

امید است با لطف و عنایت الهی و بهره‌گیری از ظرفیت استقلال دانشگاه‌ها و همسو با سیاست‌ها و راهبردهای کلان این وزارت، در جهت ارتقای شاخص‌های علمی دانشگاه و سلامت جامعه به منظور خدمت به ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید".

به گزارش ایسنا، پیش از این نیز دکتر محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و علیرضا زاکانی را به عنوان هیات امنای جدید دانشگاه تهران منصوب کرده بود.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید