امروز : چهارشنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۸

سرپرست سازمان مدارس غیردولتی منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر آموزش ‌و پرورش؛ «احمد محمودزاده»، «سرپرست سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی» شد.
سرپرست سازمان مدارس غیردولتی منصوب شد
سه شنبه | ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۲۱:۵۲ |
کد خبر : ۱۳۶۶۶ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در متن حکم یوسف نوری برای احمد محمودزاده آمده است: «نظر به تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی در آموزش و پرورش، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی» منصوب می‌شوید.

امید است با توکل و استعانت از پیشگاه خداوند متعال، پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همسویی با برنامه‌های ریاست جمهور، با جلب مشارکت، همکاری و همفکری فرهنگیان فرهیخته، اعضای شورای آموزشو پرورش، کارشناسان و مدیران آموزش و پرورش، اعضای شورای معاونان وزارت و شوراهای هماهنگی مؤسسان مدارس و مراکز غیردولتی در تحقق اهداف متعالی آموزش و پرورش، به ویژه پیاده سازی و اجرای سند تحول بنیادین، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و برنامه های وزارت آموزش و پرورش با رعایت اصول «عدالت محوری» ، «روحیه ی انقلابی»، «مردم داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانون مداری» دولت مردمی، در انجام مسئولیت محوله موفق و موید باشید.

به گزارش ایسنا، امروز همچنین حکم انتصاب مدیرکلی آموزش  و پرورش شهر تهران برای «علیرضا کریمیان» و همچنین «محمدخلیل عسکری» برای مدیر کلی آموزش وپرورش استان فارس از سوی وزیر آموزش و پرورش صادر شد.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید