امروز : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۵

انتصاب مدیر کل ارتباطات و هماهنگی امور قرآن و عترت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی شجاع را به عنوان مدیرکل ارتباطات و هماهنگی امور قرآن و عترت این وزارتخانه منصوب کرد.
انتصاب مدیر کل ارتباطات و هماهنگی امور قرآن و عترت
سه شنبه | ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۴۱ |
کد خبر : ۱۳۵۸۰ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از روابط عمومی معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی شجاع را به عنوان مدیرکل ارتباطات و هماهنگی امور قرآن و عترت این وزارتخانه منصوب کرد.

در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی شجاع آمده است:

«جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای مهدی شجاع

به عنایت به سوابق ارزنده و تجربیات جناب‌عالی در حوزه ارتباطات و گسترش فعالیت‌های قرآن و عترت(ع) و نظر به شناخت از تعهد و توانمندی‌های تان و بنا بر پیشنهاد سرپرست محترم معاونت قرآن و عترت(ع)، به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل ارتباطات و هماهنگی امور قرآن و عترت (ع)» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند سبحان و عنایت ائمه اطهار(ع) و بهره‌گیری از نیروهای خدوم و جامعه قرآنی کشور، ضمن تلاش در جهت تحقق اهداف و مأموریت‌ها، در انجام امور ذیل و وظایف محوله ان‌شاءالله قرین توفیق و تأیید باشید.

- برنامه‌ریزی و تلاش در جهت تسهیل ارتباطات و هماهنگی فعالیت دستگاه ‌های دولتی، عمومی و نهادهای مردمی در حوزه قرآن و عترت (ع)

- تلاش مضاعف به منظور تقویت و گسترش فعالیت های قرآنی در استان‌ها و شهرستان‌ها

- برنامه‌ریزی برای استفاده از توانمندی آحاد جامعه در راستای گسترش و تعمیق قرآن و عترت(ع) در کشور

- بهره‌مندی از ظرفیت دستگاه ‌ها و نهادها در جهت هم ‌افزایی و ارتقای فعالیت‌های مربوط به قرآن و عترت(ع) در سطح بین‌المللی

مزید توفیق جناب‌عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظلّ توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و رهبری داهیانه حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم.»

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید