امروز : پنج شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۸

شرایط انتخابات شورای صنفی دانشجویان علامه اعلام شد/آغاز ثبت نام از امروز

معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی شرایط شرکت در انتخابات شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه را اعلام شد.
شرایط انتخابات شورای صنفی دانشجویان علامه اعلام شد/آغاز ثبت نام از امروز
دوشنبه | ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۲:۲۰ |
کد خبر : ۱۱۶۸۹ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باز انتخابات، به نقل از ایسنا و بر اساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی، به منظور ایجاد بستری مناسب جهت تقویت زمینه‌های مشارکت، همفکری و همکاری دانشجویان در امور صنفی دانشجویی، شرایط انتخابات شورای صنفی دانشجویان در سال ۱۳۹۹ را برگزار می کند.

بر این اساس دانشجویان می‌توانند ضمن مطالعه دقیق آیین نامه و شیوه نامه انتخابات شورای صنفی دانشجویان، جهت اعلام کاندیداتوری و ثبت نام در انتخابات  به سایت معاونت دانشجویی دانشگاه به نشانی(stu.atu.ac.ir) مراجعه و گزینه ثبت نام کاندیداتوری و تکمیل فرم در نهایت گزینه ارسال فرم ثبت نام خود در این انتخابات را انجام دهند.

ثبت نام اولیه داوطلبان در انتخابات شورای صنفی دانشجویان در سطح دانشکده‌ها و خوابگاه‌ها دانشگاه علامه طباطبایی از امروز ۸ دی ماه آغاز می شود و تا دهم این ماه ادامه دارد.

پس از ثبت نام داوطلبان در انتخابات فوق از ۱۳ تا ۱۵ دی ماه به مدت سه روز از معاونت آموزش و شورای انضباطی جهت بررسی شرایط داوطلبی استعلام داوطلبان صورت می گیرد.

انتخابات فوق، روز  ۲۴ دی ماه برگزار می شود، کاندیداها تا ۱۷ دی ماه می توانند اعتراض خود به نتایج انتخابات را اعلام کنند. نتایج انتخابات ۲۷ دی اعلام می شود.

داوطلبان ۲۹ دی ماه می توانند درخواست تجدید نظر در نتایج انتخابات دانشگاه علامه طباطبایی را داشته باشند و روز سی ام این ماه نیز رسیدگی به درخواست تجدید نظر در نتایج انتخابات صورت می گیرد.

بر اساس اعلام دانشگاه علامه طباطبایی؛ نتایج نهایی انتخابات فوق پس از رسیدگی به درخواست تجدید نظر در نتایج، اول اسفند ماه اعلام می شود و منتخبین می توانند از همان روز فعالیت خود را آغاز کنند.

انتهای پیام

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید