امروز : چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

حضور هادی حجازی‌فر و قطب‌الدین صادقی در تشکل صنفی تماشاخانه‌های ایران

در مجمع عمومی فوق‌العاده و مجمع عمومی عادی انجمن صنفی تماشاخانه‌های ایران، قطب‌الدین صادقی، هادی حجازی‌فر و شاهین چگینی به عنوان اعضای جدید هیات‌مدیره این تشکل انتحاب شدند.
حضور هادی حجازی‌فر و قطب‌الدین صادقی در تشکل صنفی تماشاخانه‌های ایران
جمعه | ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۲:۰۳ |
کد خبر : ۱۱۲۸۵ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، این مجمع روز چهارشنبه، هفتم آبان ۱۳۹۹ در سالن مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار شد که در آن ، ۲۳ عضو حاضر یعنی مدیران تماشاخانه‌های خصوصی، اعضای هیات‌رئیسه مجمع‌ها را انتخاب کردند.  

در مجمع عمومی فوق‌العاده که هیات‌رئیسه آن را مهدی کوهیان، مصطفی کوشکی و سعید دولتی تشکیل می‌دادند، تغییرات برخی از مفاد اساسنامه به تصویب رسید. در مجمع عمومی عادی نیز که هیات‌رئیسه آن را علاوه بر سه نفر قبلی، خیام وقار کاشانی و کسری شاهینی به عنوان ناظر تشکیل می‌دادند، هیات‌مدیره به ارائه گزارشی از فعالیت‌های چهار سال اخیر انجمن صنفی و عملکرد مالی آن پرداخت و این عملکرد توسط اکثریت حاضر در مجمع تایید شد.

 در ادامه، انتخابات برای دوره آتی صورت گرفت و در نتیجه آن، دکتر قطب‌الدین صادقی، هادی حجازی‌فر و شاهین چگینی با به دست آوردن اکثریت آرای حاضران در جلسه، به مدت سه سال به‌عنوان اعضای دومین هیات‌مدیره انجمن صنفی تماشاخانه‌های ایران انتخاب شدند و حسین جزایری به مدت یک سال به‌عنوان بازرس این انجمن  انتخاب شد. 

در این جلسه همچنین اسکندری نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وحید فخر موسوی، رئیس شورای نظارت و ارزشیابی مرکز هنرهای نمایشی حضور داشتند.

طی روزهای آتی و تا یک هفته بعد از برگزاری مجمع، جلسه هیات‌مدیره برگزار و سِمَت اعضای هیات‌مدیره در آن جلسه تعیین خواهد شد.

بنا بر اعلام، این جلسه با همکاری کارکنان مجموعه تئاتر شهر و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی که ستاد مبارزه با کرونا اعلام کرده است، برگزار شد.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید