امروز : شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷
پس از ۱۶ سال

حسین انتظامی با نمایندگی رسانه ها در هیات نظارت خداحافظی می‌کند

حسین انتظامی یکشنبه (۱۳ مهر ماه) با انتشار نامه‌ای، اعلام کرد که در دور جدید انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات شرکت نمی‌کند.
حسین انتظامی با نمایندگی رسانه ها در هیات نظارت خداحافظی می‌کند
سه شنبه | ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۰ |
کد خبر : ۱۱۲۳۹ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در آخرین دوره و در آذر ماه ۹۷، حسین انتظامی همزمان با برگزاری دور دوم هفدهمین انتخابات نماینده مدیران مسئول رسانه ها در هیات نظارت بر مطبوعات، با کسب ۹۵۹ رأی به عنوان نماینده منتخب مدیران مسئول در این هیات انتخاب و معرفی شده بود.

او که ۱۶ سال این سمت را بر عهده داشته است، حالا با انتشار یادداشتی، از اعتماد مدیران رسانه‌ها در طی هشت دوره نمایندگی آنها، قدردانی و از این سمت خداحافظی کرد.

در متن یادداشت حسین انتظامی ارسالی به ایسنا آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران گرامی، مدیران محترم مسئول رسانه‌ها

باسلام
یکی از بزرگترین توفیقات زندگی‌ام افتخار نمایندگی شما در هشت دوره هیأت نظارت بر مطبوعات بوده‌است و بارها از من شنیده‌اید که این نمایندگی نزد من از هر منصب دیگری منزلت بیشتری دارد.

حال‌ که برای دوره جدید نامزد انتخابات نشده‌ام، وظیفه دارم از افتخاری که در طی ۱۶ سال گذشته به این برادرتان ارزانی داشته‌اید، صمیمانه قدردانی کنم و امید که آن اعتماد را به شایستگی پاسخ داده‌ باشم.

ضمن قدردانی از همراهی سایر اعضای محترم هیات طی این سال‌ها، باید بگویم که در این هشت دوره همواره تلاش کردم بزرگی شما را نمایندگی کنم و مراقب حقوق رسانه‌ها باشم. سعی کردم نماینده همه رسانه‌ها و مدیران گرامی آن باشم حتی اگر به من رأی نداده باشند یا منتقد و مخالف من بودند. کوشیده‌ام حقوق رسانه و رسانه‌گران را فراتر از محیط تنگ و بغض‌آلود سیاست بنگرم و پاسخگویی به همکاران و حضور مؤثر در جلسات داشته‌باشم. در طی صدها جلسه هیأت نظارت، تعداد غیبت نماینده شما کمتر از عدد انگشتان دو دست بوده‌است زیرا نقش‌آفرینی او حتماً در جمع‌بندی احسن مؤثر است. تا پایان دوره حاضر نیز بر این اصول و عهد خواهم بود.

در پایان از محضر شما بزرگان تقاضا می‌کنم قصورهای احتمالی را با دیده خطاپوش خود، عفو بفرمایید که ادای حق‌الناس در روز جزا ممکن نیست.

امیدوارم انتخابات پیش رو با مشارکت بالای شما برگزار شود که جلوه‌ای از مسئولیت‌شناسی مدیران رسانه‌ای است و برای عزیز منتخب، آرزوی توفیق و قدرشناسی این مسئولیت پرافتخار را دارم.

عافیت چشم مدار از من میخانه‌نشین
که دم از خدمت رندان زده‌ام تا هستم

برادرتان: حسین انتظامی»

به گزارش ایسنا، انتخابات نماینده مدیران مسئول رسانه ها در هیات نظارت بر مطبوعات هر دو سال یک بار برگزار می شود و هجدهمین دوره از این انتخابات، به احتمال قوی اواخر آبان ماه برگزار خواهد شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید