امروز : شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۶
معاون امور دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان:

انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی همدان مجازی برگزار می‌شود

معاون امور دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان از برگزاری انتخابات مجازی شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه خبر داد.
 انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی همدان مجازی برگزار می‌شود
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۴ |
کد خبر : ۱۱۰۷۸ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی از انتخابات، به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر مجتبی مظاهری، اظهار کرد: آخرین انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی همدان در دی‌ماه سال ۹۷ برگزار شده ‌است.

وی تصریح کرد: سال گذشته قصد برگزاری انتخابات دوره‌ جدید شورای صنفی دانشجویان را داشتیم اما شیوع کروناویروس و تعطیلی دانشگاه ها مانع از این کار شد.

مظاهری با بیان این‌که فعلاً زمان دقیق انتخابات مشخص نیست، توضیح داد: انتخابات به صورت مجازی برگزار می‌شود و مابقی روال آن مانند سال‌های قبل است.

معاون امور دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان خاطرنشان کرد: افرادی که متقاضی حضور در شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه هستند باید در پرونده تحصیلی خود، مشروطی و مشکل انضباطی نداشته باشند.

وی تبیین کرد: برای برگزاری این انتخابات قرار است از سامانه فرهنگی داخل دانشگاه که همه دانشجویان می توانند با نام کاربری و رمز عبور خود وارد آن سامانه شوند، استفاده خواهیم‌کرد.

مظاهری در پایان تأکید کرد: شورای صنفی حال حاضر دانشگاه در انجام بسیاری از امور دانشجویان، آمارگیری‌ها، کارهای دانشجویی، حل تمرین‌ها و برگزاری‌ کلاس‌ها در فضای مجازی کمک حال ما و دانشجویان بوده‌اند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید