امروز : دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

نخستین تشکل صنفی زیلوبافان استان یزد راه‌اندازی شد

نخستین مجمع عمومی انجمن صنفی بافندگان زیلوی استان یزد برگزار و طی انتخاباتی، اعضای هیات مدیره این انجمن معرفی شدند.
نخستین تشکل صنفی زیلوبافان استان یزد راه‌اندازی شد
شنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۳:۱۷ |
کد خبر : ۱۰۵۵۵ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، نخستین مجمع عمومی انجمن صنفی بافندگان زیلوی استان یزد پنجشنبه پنجم تیرماه با بیش از 100 نفر از فعالان هنر - صنعت زیلو  و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در میبد شهر جهانی زیلو برگزار شد.

در ابتدای این نشست «محمدرضا دهقانی» عامل توسعه خوشه زیلو توضیحاتی را در رابطه با اهمیت انجمن صنفی و فواید آن برای توسه این هنر صنعت ارائه و و روند شکل‌گیری انجمن و حمایت‌های خوشه را تبیین کرد.

در این مراسم اساسنامه نخستین تشکل صنفی زیلوبافان تصویب و با برگزاری انتخابات، اعضای هیات مدیره و بازرس این انجمن تعیین شدند به طوری که هیات مدیره راهبری این انجمن تا سه سال آینده بر مسئولیت خود باقی و خواسته‌های صنفی هنرمندان زیلوباف را پیگیری خواهند کرد.

پس از برگزاری انتخابات «ماشااله غنی پور میبدی»، «شیلا شیخی»، «حسن امامی میبدی»، «محمدعلی غنی پور میبدی»، «حسن رضایی علویه»، «عبدالکریم غنی پور میبدی» و «علی حاجی ده آبادی» به ترتیب آرا به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب و «احمد صادقی یخدانی» نیز منتخب این انتخابات به عنوان بازرس اصلی انجمن به مدت یک سال شد.

لازم به یادوری است؛ طرح توسعه خوشه زیلو توسط شررکت شهرک‌های صنعتی یزد و به عاملیت سازمان جهاددانشگاهی استان یزد در حال انجام است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید