امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس سیاسی

آغاز انتخابات ریاست‌جمهوری تونس

انتخابات ریاست‌جمهوری تونس امروز (یک‌شنبه) با شرکت ۲۶ کاندیدای انتخاباتی شروع شد.
اسکاراموچی: چین مایل به پیروزی ترامپ در ۲۰۲۰ است

مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید فکر می‌کند، چین به واقع امیدوار است که ترامپ در ۲۰۲۰ مجددا انتخاب شود و بتواند در سمت رئیس جمهوری آمریکا باقی بماند.
هشدار فرمانده ناتو نسبت به افزایش خشونت‌ در افغانستان پیش از انتخابات

ژنرال ارشد آمریکا در ناتو با پیش‌بینی افزایش خشونت‌ها در افغانستان در آستانه انتخابات اواخر همین ماه تاکید کرد، متحدان تدابیر ضروری برای عملیات‌های نظامی در افغانستان برای حفاظت از این رای‌گیری را انجام خواهند داد.
 برای اجرای مرّ قانون پافشاری می‌کنیم
سخنگوی وزارت کشور:

سخنگوی وزارت کشور گفت: حاکمیت باید تلاش کند که درباره افرادی که در انتخابات شرکت کردند یا به احراز صلاحیت برسد یا عدم آن را احراز کند. تلاش ما این است که در تعامل با شورای نگهبان صلاحیت افرادی که داوطلب انتخابات می‌شوند در وقت بیشتری و با دقت مورد بررسی قرار گیرد.
سومین مناظره انتخاباتی دموکرات‌ها

جو بایدن، از پیشتازان رقابت برای نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری، در کنار رقبای خود، الیزابت وارن و برنی سندرز در مناظره انتخاباتی در هیوستون حاضر شد.
نامزد بازداشتی انتخابات ریاست‌جمهوری تونس اعتصاب غذا کرد

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری تونس که به اتهام پول‌شویی بازداشت شده است، اعتصاب غذا کرد.
ترامپ شوخی شوخی از ریاست‌جمهوری تا ۲۰۲۴ می‌گوید

دونالد ترامپ پیش‌تر گفته بود تحقیقات علیه او در رابطه با پیروزی‌اش در انتخابات آمریکا، دو سال از ریاست او را "دزدیده" و حال به ادامه اظهاراتش درخصوص تمدید تصدی دوره ریاستش پرداخته است.
پارلمان انگلیس تعلیق شد

پارلمان انگلیس پس از تایید طرح منع بریگزیت بدون توافق، دستور به دولت برای افشای ارتباطات محرمانه‌اش درباره طرح بریگزیت و رد طرح بوریس جانسون برای برگزاری انتخابات زودهنگام، وارد تعلیق پنج‌ هفته‌ای خود شد.
درخواست رئیس‌جمهوری موقت الجزایر برای تشکیل هیئت مستقل انتخابات

رئیس‌جمهوری موقت الجزایر خواستار انجام رایزنی‌های لازم برای تشکیل هیئت مستقل انتخابات شد.
دو کلام حرف حساب با واعظ استاد

دو کلام حرف حساب با استاد پناهیان.
توضیحات متقی‌فر درباره مدل انتخاباتی جبهه پایداری

سخنگوی جبهه پایداری گفت: رمز پیروزی اصولگرایان در انتخابات، زیر سایه وحدت استراتژیک رقم می‌خورد نه وحدت تاکتیکی.
حسین مرعشی: دست مردم را می‌بوسیم و از آنها برای حضور در انتخابات دعوت می‌کنیم

سخنگوی حزب کارگزارن گفت: مسئله انتخابات 98 یک صحنه دفاع از کل ایران و انقلاب اسلامی است، آبروی خود را می‌گذاریم و دست مردم را می‌بوسیم و از مردم برای حضور در انتخابات دعوت می کنیم.
برگزاری انتخابات محلی پر مناقشه روسیه

روس‌ها امروز(یکشنبه) برای انتخاب ۱۶ رئیس منتطقه‌ای و قانونگذاران مجلس قانونگذاری در ۱۳ منطقه فدرال روسیه به پای صندوق‌های رای رفتند. به علاوه در این انتخابات قانونگذاران مجلس عوام پارلمان، دوما، در چهار منطقه تک کرسی انتخاب می شوند.
آغاز سیزدهمین کنگره اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان از ۲۳شهریور

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان از برگزاری کنگره سیزدهم اتحادیه با شعار "تا اوج افتخار" از ۲۳ تا ۲۶ شهریور در اردوگاه باهنر خبر داد و گفت: این کنگره هر سه سال یکبار برگزار می‌شود و امسال با چهلمین سال تشکیل اتحادیه مقارن شده است.
۳۱ حقیقتی که درباره گوشی‌های موبایل نمی‌دانید!

اطلاعات و حقایق متعددی درباره گوشی‌های موبایل از زمان عرضه آنها تاکنون وجود دارد که عده کثیری از کاربران چیزی درباره آنها نمی‌دانند.