امروز : چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

لطفی: ۲۲ بهمن امسال، بسترسازی برای حضور حداکثری در پای صندوق رای است

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: راهپیمایی 22 بهمن روز اعلام نفرت از ترامپ و اعلام نفرت و انزجار از توطئه رذیلانه معامله دورغین قرن و اعلام حمایت از مردم فلسطین است.
لطفی: 22 بهمن امسال، بسترسازی برای حضور حداکثری در پای صندوق رای است
یکشنبه | ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۵ |
کد خبر : ۹۷۷۴ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، نصرت‌الله لطفی در نشست خبری امروز خود با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن روز اعلام نفرت از ترامپ و اعلام نفرت و انزجار از توطئه رذیلانه معامله دورغین قرن و اعلام حمایت از مردم فلسطین است، اظهار کرد: هر ایرانی با تمثال شهید سلیمانی و به قصد قربت و با وضو در راهپیمایی حضور می یابد. مردمی که در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی حضور یافتند، با همان باور حضور پررنگ تری در مراسم 22 بهمن برای تکریم سردار دل‌ها خواهند داشت.

وی ادامه داد: 22 بهمن امسال همچنین بسترسازی برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق رای است.

لطفی با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن در بیش از 5200 نقطه در کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: بیش از بیست هزار غرفه فرهنگی، هنری و مشاوره ای در مسیر راهپیمایی ایجاد می شود. در تهران بیش از 1500 غرفه در حال آماده سازی است. بیش از 250 کیلومتر امکانات صوتی در مسیر راهپیمایی‌ها ایجاد کرده ایم. در تهران 15 کیلومتر امکان صوتی ایجاد شده است و بیش از ششصد هزار دانش آموز برای اجرای سرود آماده هستند.

وی با اشاره به گلباران شرکت کنندگان در مراسم با استفاده از بالگرد، گفت: بیش از شش هزار خبرنگار داخلی و خارجی مراسم را پوشش می دهند. بیش از سه هزار خبرنگار، عکاس و فیلمبردار داخلی و خارجی در تهران حضور دارند. اندیشمندان و علاقمندان به جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت از سایر کشورها در این مراسم حضور می یابند. از ده ها کشور اندیشمندان علاقمند به انقلاب را دعوت کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: سخنران تهران رئیس‌جمهور خواهد بود و رئیس قوه قصاییه در مشهد سخنرانی خواهد داشت. جهانگیری در زاهدان، نوبخت در گرگان، وزیر اطلاعات در خرم آباد، وزیر آموزش و پرورش در ایلام، وزیر دفاع در رشت، سخنرانی می‌کنند. دادستان کل کشور در قم، محسن رضایی در تبریز، سعید جلیلی در ساری، سردار صفوی در بوشهر، سید احمد خاتمی در کرمان سخرانی خواهند داشت.

لطفی اظهار کرد: این مراسم از ساعت 9 صبح در سراسر کشور آغاز می شود. در این مراسم در میدان آزادی خانواده شهید سلیمانی هم سخنرانی خواهند داشت. در حال پیگیری هستیم تا از وصیت نامه شهید سلیمانی رونمایی کنیم. امید داریم با موافقت خانواده شهید، بتوانیم از این وصیت نامه رونمایی کنیم.

وی مسیرهای 12 گانه راهپیمایی در تهران را چنین اعلام کرد.


1- مسجد امام حسین، میدان امام حسین، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان آزادی
2- مسجد ابوذر، میدان ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان آیت الله سعیدی، میدان ازادی
3- مسحد امام هادی، خیابان شهید آقایی، میدان معلم، خیابان تختی، خیابان آیت الله سعیدی، میدان آزادی
4- مسجد دارالسلام، میدان منیریه، خیابان کارگر، میدان انقلاب، خیابان آزادی، میدان آزادی

5- مسجدالجواد،میدان هفتم تیر، خیابان مفتح، خیابان انقلاب، خیابان آزادی میدان ازادی
6- مسجد حضرت امیر، خیابان کارگر شمالی، میدان انقلاب، خیابان آزادی، میدان آزادی
7- مسجد حضرت مهدی، خیابان ستارخان، خیابان شادمهر، خیابان آزادی، میدان ازادی
8- مسجد حجت بن الحسن، خیابان ردوکی، خیابان آزادی، میدان ازادی

9- مسجد جامع امام سجاد، خیابان آیت الله اشرفی اصفهانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان ازادی
10- مسجد امام جعفر، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان آزادی
11- مسجد جامع رسول اکرم، تهرانسر، بلوار شاهد، میدان کمال الملک، بزرگراه لشکری، میدان آزادی
12- مسجد نظام مافی، بلوار آیت الله کاشانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان آزادی

وی با بیان اینکه این مراسم بسترساز حضور حداکثری در انتخابات مجلس است، اظهار کرد: هر نوع تبلیغات انتخاباتی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن تخلف آشکار قانونی است که مسئولان انتخابات آن را رصد خواهند کرد. ما به همه مسئولان اجرایی مراسم و سخنرانان تاکید کرده‌ایم که از این مراسم برای تبیلغات انتخابات استفاده نشود. ما اجازه نمی دهیم کسی در این مراسم استفاده حزبی یا جناحی کند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید