امروز : دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۲۲

محجوب: مشارکت در انتخابات آینده با چالش روبرو نیست

یک نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه «مشارکت در انتخابات آینده با چالش روبرو نیست»، پیش بینی کرد که رقابت تنگاتنگ دوجانبه بین دو جریان سیاسی کشور در این دوره از انتخابات شکل بگیرد.
محجوب: مشارکت در انتخابات آینده با چالش روبرو نیست
شنبه | ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۷ |
کد خبر : ۹۵۷۰ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علیرضا محجوب اظهار کرد: مجلس در ایران همیشه دوقطبی بوده و نظام پارلمانی ایران همیشه تقریباً به این شکل بنا شده است و عموماً متاثر از این فضاست، بنابراین بیشترین چیزی که به نظر می‌رسد این است که شاهد یک رقابت تنگاتنگ دوجانبه باشیم.

وی افزود: من تصور نمی‌کنم که رأی مردم در این دوره از انتخابات تفاوت فاحشی نسبت به گذشته داشته باشد ولی اینکه آرا در سبد کدام جریان ریخته می‌شود هنوز روشن نیست و باید صبر کنیم تا در روزهای آینده بتوان تحلیل دقیق تری از این وضعیت داشت.

این نماینده مجلس با بیان اینکه «مشارکت در انتخابات مجلس یازدهم با چالش مواجه نیست»، ادامه داد: البته اگر منظور مشارکت بالاتر از دوره قبل مجلس باشد سخت است، اما من مطمئنم مشارکت پرشوری را در این دوره از انتخابات خواهیم داشت و میزان مشارکت مثل ادوار گذشته انتخابات است.

محجوب در پایان یادآور شد: ممکن است میزان مشارکت در انتخابات آینده طوفانی نباشد اما قابل ملاحظه است و اینطور نیست که با افت چشمگیری روبرو باشیم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید