امروز : دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۳

مردم، فریب موج‌سواری‌ مخالفان سیاسی دولت را نخواهند خورد

زهرا ساعی گفت: موضوعاتی همچون اف.ای.تی.اف یا بودجه، مسائلی کاملا تخصصی و کارشناسی هستند و اینکه کسانی بخواهند این مسائل را آغشته به بازی‌های پیامکی کنند به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.
مردم، فریب موج‌سواری‌ مخالفان سیاسی دولت را نخواهند خورد
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۰ |
کد خبر : ۹۴۴۴ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، زهرا ساعی نماینده‌ی مردم تبریز، اسکو و آذرشهر و سخنگوی ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه با اشاره به تشدید حملات علیه دولت اظهار کرد: برخی رقبای سیاسی دولت گمان می‌کنند که با سوءاستفاده از گلایه‌های به‌حق مردم در مسائل معیشتی می‌توانند معدودی رای به سبد انتخاباتی خود بیفزایند. اما مردم تنگناهای دولت و دلائل بروز وضعیت موجود را درک می‌کنند و قطعا فریب این فضاسازی‌ها را نخواهند خورد.

وی با اشاره به اینکه طی دو سال اخیر به دلیل تشدید خصومت آمریکا و بی‌عملی اروپا، کشور در شرایط جنگ تحمیلی اقتصادی قرار دارد گفت: فعالیت‌های خدمت‌رسانی دولت به رغم انبوه مشکلات، طی دو سال اخیر هیچ‌گاه متوقف نشده و در همین مدت صدها طرح‌ زیرساختی و عمرانی بویژه در مناطق محروم و دورافتاده کشور به بهره‌برداری رسیده است.

وی با اشاره به تشدید فشارهای پیدا و پنهان به دولت گفت: در همین روزهای اخیر دیدیم که عده‌ای با بداخلاقی‌ حتی مساله بودجه را به میدانی برای تقابل‌ سیاسی و مچگیری‌ جناحی تبدیل کردند، اما این افراد و گروه‌ها بدانند که راه‌اندازی اتاق جنگ رسانه‌ای علیه دولت، موفق نخواهند شد.

ساعی سپس افزود: موضوعاتی همچون اف.ای.تی.اف یا بودجه، مسائلی کاملا تخصصی و کارشناسی هستند و اینکه کسانی بخواهند این مسائل را آغشته به بازی‌های پیامکی کنند به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده‌اند همه ما به عنوان مسئولان و کارگزاران کشور در هر سه قوه و دیگر نهادها و دستگاه‌ها، در برابر مردم و در برابر تصمیماتی که گرفته می‌شود مسئول هستیم. لذا انتظار ما از عموم کسانی که به تریبون‌ها دسترسی دارند این است که شرایط حساس کشور را مدنظر قرار دهند.

زهرا ساعی در پایان خاطرنشان کرد: در این ایام که در آستانه انتخابات هستیم شاید افراد یا گروه‌هایی فکر کنند اگر به جای تبیین واقعیات برای مردم و کمک به رفع مشکلات، در نقش اپوزیسیون ظاهر شوند، معدودی رای به سبدشان ریخته خواهد شد، اما تجربه نشان داده که مردم به کسانی که صداقت را رعایت نمی‌کنند اعتماد نخواهند کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید