امروز : شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۵۳

انصراف ۱۷ کاندیدای انتخابات مجلس در شهرستان کرمانشاه

فرماندار کرمانشاه گفت: تاکنون 17 نفر از افرادی که برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در انتخابیه شهرستان کرمانشاه کاندیدا شده بودند، انصراف داده‌اند.
انصراف 17 کاندیدای انتخابات مجلس در شهرستان کرمانشاه
یکشنبه | ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۷ |
کد خبر : ۹۳۹۵ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات،  فضل الله رنجبر، اظهار کرد: تا صبح امروز(هشتم دی) 17 نفر از افرادی که برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان کرمانشاه ثبت نام کرده بودند، انصراف داده‌اند.

فرماندار کرمانشاه سپس گفت: در مجموع 210 نفر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه داوطلب شده بودند که صلاحیت 28 نفر از این افراد در هیئت اجرایی انتخابات احراز نشد.

رنجبر با بیان اینکه داوطلبینی که صلاحیت آنها احراز نشده بود چهار روز مهلت داشتند اعتراض خود را به هیات نظارت استان تحویل دهند، گفت: هم اکنون کار بررسی صلاحیت داوطلبین در هیئت نظارت  استان در حال انجام بوده و قرار است 21 دی ماه نتایج این بررسی ها به فرمانداری یا ستاد انتخابات شهرستان اعلام شود که متعاقب آن نتایج بررسی ها به خود داوطلبین اعلام خواهد شد.

رنجبر در ادامه با بیان اینکه فصل تبلیغات قانون انتخابات در اختیار داوطلبین قرار گرفته، گفت: انتظار می‌رود داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی که قرار است در عالی ترین مرجع قانونگذاری نظام وارد شوند، رعایت اخلاق انتخاباتی را در تبلیغات داشته باشند.

فرماندار کرمانشاه به داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی توصیه کرد، هم در مهلت قانونی تعیین شده تبلیغات کنند و هم از تخریب دیگر داوطلبین صرف نظر کرده و به جای آن برنامه‌های خود را به مردم ارائه کنند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید