امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۴

تا امروز صورت گرفت؛ ثبت‌نام ۱۱ نفر از ۱۸ نماینده فعلی خراسان رضوی در انتخابات مجلس

رضوی رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: در حوزه نمایندگان، ۲۴ نفر از نمایندگان ادواری و ۱۱ نفر از نمایندگان فعلی ثبت نام کردند.
تا امروز صورت گرفت؛ ثبت‌نام 11 نفر از 18 نماینده فعلی خراسان رضوی در انتخابات مجلس
شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۸ |
کد خبر : ۹۱۷۲ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حسن جعفری امروز در جریان بازدید از ستاد انتخابات شهرستان مشهد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در بیانیه دوم مقام معظم رهبری تاکید ویژه‌ای برای تحقق مشارکت‌های سیاسی و اراده مردم در تعیین سرنوشت خودشان وجود دارد، بنابراین انتخابات مخصوصا انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری دارای اهمیت ویژه و خاصی است.

وی بیان کرد: امروز آخرین روز ثبت نام است و تا دیروز ۶۷۴ نفر در حوزه انتخابیه استان ثبت نام کردند، ما به طور دائم رصد می‌کنیم، در حوزه استان آمادگی بسیار خوبی وجود دارد و در ۱۲ حوزه اصلی مانند مشهد دغذغه‌ای نداریم، ۱۱ فرماندار دیگر ما نیز حضور دارند و فوری ثبت نام را انجام می‌دهند، رویه ما امسال این بود که‌ پایان هر روز آمار ثبت نام‌کنندگان را اطلاع‌رسانی می‌کردیم.

جعفری در خصوص تمدید مهلت ثبت نام، گفت: قانون اعلام کرد که مهلت ثبت نام تا ساعت ۱۸ امروز است و اگر قرار باشد که ثبت نام تمدید شود، باید وزارت کشور ابلاغ کند که تاکنون چنین تصمیم و اعلامی صورت نگرفته است.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در حوزه نمایندگان، ۲۴ نفر از نمایندگان ادواری و ۱۱ نفر از نمایندگان فعلی ثبت نام کردند. در حوزه داوطلبی نیز ۲۳ درصد افرادی که ثبت نام کردند سابقه داوطلبی دارند و ۷۷ درصد فاقد سابقه داوطلبی هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی عنوان کرد: از ۱۲ حوزه انتخابیه استان، به دلیل حجم ورودی، ستاد انتخاباتی مشهد منتخب‌ترین ستاد است که در این خصوص از فرماندار مشهد تشکر می‌کنم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید