امروز : سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۹

ابطحی: نیامدن مردم پای صندوق‌ها یعنی انتخاب حداقلی

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مشارکت مردم در انتخابات مجلس به دلیل عملکرد این دوره از مجلس کم شود به مردم حق می‌دهم ولی رای دادن هم حق است هم تکلیف.
ابطحی: نیامدن مردم پای صندوق‌ها یعنی انتخاب حداقلی
شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۵ |
کد خبر : ۹۱۶۵ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمدجواد ابطحی پس از ثبت‌نام برای انتخابات مجلس در خبرنگاران حاضر در وزارت کشور، اظهار کرد: حرمت امامزاده به متولی آن است، ما بارها به این مسئله در مجلس پرداختیم که اگر بخواهیم بقیه مسائل کشور درست ریل‌گذاری شود مجلس باید توانمند باشد.

وی افزود: اگر دنبال شفافیت بودیم به خاطر همین است. اگر گفتیم نمایندگانی که به جای مسائل کلان ملی دنبال مسائل کوچک هستند، به مجلس ضربه می زنند به خاطر همین است.

ابطحی با بیان اینکه مجلس دهم در بعد نظارتی ضعیف بود، گفت: برخی لوایحی که در این مجلس مطرح شد نیز اگر توجه کنیم طرحها و  لوایحی مقطعی بود. البته اولین مشکل آیین نامه مجلس است که باید درست سود و خود نمایندگان آن را اصلاح کنند.

این نماینده مجلس ادامه داد: امیدوارم با ترکیب مجلس جدید مشکلات مجلس فعلی حل شود. اگر مشارکت مردم در انتخابات مجلس به دلیل عملکرد این دوره از مجلس کم شود به مردم حق می‌دهم ولی رای دادن هم حق است هم تکلیف نمی توان گفت به خاطر عملکرد مجلس رأی نمی دهیم.

ابطحی در پایان گفت: نیامدن مردم پای صندوق‌ها یعنی انتخاب حداقلی. من نیز تصمیم گرفتم که از تهران و با همکاری جبهه پایداری وارد انتخابات شوم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید