امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۱

معاون استاندار خراسان جنوبی: با انتخابات قهر نکنیم

خراسان جنوبی معاون سیاسی، اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه انتخابات باید مبتنی بر قانون برگزار شود و تمام افراد وظیفه دارند در این راستا گام بردارند، گفت: نباید با انتخابات قهر شود.
معاون استاندار خراسان جنوبی: با انتخابات قهر نکنیم
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۹ |
کد خبر : ۹۱۰۸ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، ناصر خوش خبر، با بیان اینکه نیروهای مرجع در ایجاد بستر مشارکت حداکثری باید نقش خود را ایفا کنند، گفت: دانشگاه‌ها، نهادهای فرهنگی و مذهبی و نخبگان سیاسی و اجتماعی باید در راستای حضور حداکثری مردم در انتخابات براساس تخصص خود تلاش کنند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی افزود: کمیته فضای مجازی ذیل ستاد انتخابات شکل گرفته امیدواریم بتوانیم مسیر درست بهرهمندی از فضای مجازی در راستای تشویق و ترغیب به مشارکت بیشتر را فراهم سازیم و با استفاده از ابزارهای قانونی لازم با افراد سوء استفاده کننده برخورد خواهد شد.

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار خراسان جنوبی اظهارکرد: تنها فعالیت تشکیلات و دستگاه‌ها در راستای ایجاد بستر برای مشارکت حداکثری کافی نیست و تمام افرادی که می‌توانند در ایجاد وحدت همدلی تاثیرگذار باشند با وجود شرایط حال حاضر و تهدیدات دشمن باید نقش خود را ایفا کنند.

خوش‌خبر با بیان اینکه انتخابات باید مبتنی بر قانون برگزار شود و تمام افراد وظیفه دارند در این راستا گام بردارند، گفت: نباید با انتخابات قهر شود.

وی اظهارامیدواری کرد: امیدواریم همه ما بتوانیم این شرایط را درک کرده و با حضور حداکثری براساس قانون و شرایط اجرایی حاکم بر انتخابات در راستای ایجاد بشتر مناسب بر انتخابات گام برداریم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید