امروز : چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۴

صوفی: فرصت برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات وجود دارد

دبیر کل حزب پیشرو اصلاحات گفت: یک فرصت برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات وجود دارد و آن این است که انتخابات آزادتر از گذشته برگزار شود.
صوفی: فرصت برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات وجود دارد
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۳:۳۲ |
کد خبر : ۹۰۸۶ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علی صوفی، در ارتباط با ضرورت توجه به مشارکت حداکثری در انتخابات پیش‌رو علارغم وجود نارضایتی مردم از وضعیت اقتصادی و سیاسی اظهار کرد: طبعا حوادث اخیر پیرامون گرانی بنزین هم به اعتماد عمومی آسیب زده هم مشکلات دیگری در عرصه سیاسی ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: اعتراضات فرصتی بود برای مخالفین و براندازان نظام که از این آب گل‌آلود ماهی بگیرند. البته این اعتراضات نشان اوج نارضایتی مردم نسبت به تصمیمات اقتصادی بوده که به نارضایتی های انباشته شده قبلی نیز افزوده است.

صوفی گفت: در انتخابات پیش رو اینگونه پیش‌بینی می شود که شاهد کاهش مشارکت مردم باید بود. در اثر نارضایتی گسترده و عمیق مردم بزرگ‌ترین مسئله در انتخابات آینده مشارکت مردم است. در این راستا این وظیفه حاکمیت است که فکری برای مشارکت حداکثری مردم اتخاذ کند. بویژه که همیشه استراتژی نظام در انتخابات‌ها، مشارکت حداکثری بوده و اخیرا هم صحبت داشته‌اند که هدف گذاری برای مشارکت 90درصدی مردم در انتخابات باید باشد.

وی به نقش شورای نگهبان در ایجاد شرایط حداکثری حضور مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: به نظر می‌رسد آن مسائلی که در گذشته برای اصلاح‌طلبان در تایید و رد صلاحیت ها پیش می آمد باید برطرف ش

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید