امروز : شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۴

سونامی تغییرات در سازمان سینمایی/صدور ۲۰ حکم در یک روز+جدول

محمدمهدی حیدریان؛ ۴ ماه پس از انتصابش به عنوان رئیس سازمان سینمایی؛ امروز تغییرات گسترده‌ای در سازمان سینمایی انجام داد.
 سونامی تغییرات در سازمان سینمایی/صدور ۲۰ حکم در یک روز+جدول
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۲۳:۳۱ |
کد خبر : ۲۰۸۰ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، امروز سازمان سینمایی وزارت ارشاد تغییر و تحولات بسیاری را پشت سر گذارند. صدور ۲۰ حکم در یک روز برای بخش‌های مختلف؛ خبر از اتفاقات و تصمیمات تازه‌ای در روزها و ماه‌های آینده‌ می‌دهد و این همه درحالی‌ست که تا زمان معرفی وزیر جدید برای کرسی وزارت ارشاد و کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی سه ماه بیشتر فرصت باقی نمانده است و قطع به یقین هنوز مشخص نیست آیا سیدرضا صالحی امیری بار دیگر حوزه ریاست فرهنگ و ارشاد اسلامی را از آن خود خواهد کرد یا خیر؟

در چنین شرایطی رئیس سازمان سینمایی با تغییرات تازه خود که می‌توان آن را سونامی تغییرات نامید؛ معاون نظارت و ارزشیابی، معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی مدیر موسسه رسانه‌های تصویری، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، قائم‌مقام بنیاد سینمایی، هیات امنای موسسه رسانه‌های تصویری، هیات امنای مدرسه ملی سینما و مشاور امور بین‌الملل را همزمان منصوب کرد.

درمیان احکام صادره؛ سیدرضا میرکریمی به عنوان عضو هیات امنای موسسه رسانه‌های تصویری، مدرسه ملی سینما، مشاور امور بین‌الملل (سه سمت)/ علیرضا تابش به عنوان مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، عضو هیات امنای مدرسه ملی سینما (دو سمت)/ منوچهر شاهسواری به عنوان مدیرعامل خانه سینما، عضو هیات امنای موسسه رسانه‌های تصویری و مدرسه ملی سینما (دو سمت)/ محمد اربابی به عنوان معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی و عضو هیات امنای مدرسه ملی سینما (دو سمت)؛ گاها وظایف تازه‌ای به آنها سپرده شده است.

76

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند