امروز : سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۰

توضیحات متقی‌فر درباره مدل انتخاباتی جبهه پایداری

سخنگوی جبهه پایداری گفت: رمز پیروزی اصولگرایان در انتخابات، زیر سایه وحدت استراتژیک رقم می‌خورد نه وحدت تاکتیکی.
توضیحات متقی‌فر درباره مدل انتخاباتی جبهه پایداری
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۰ |
کد خبر : ۸۵۱۸ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجید متقی‌فر طی سخنانی با اشاره به برنامه های جبهه پایداری برای انتخابات مجلس اظهار کرد: جبهه پایداری مدل وحدت را به گونه‌ای طراحی کرده که اولاً تمامی ظرفیت‌های انقلابی در درون امت اسلامی فعال شود و ثانیاً در اثر هدایت افکار عمومی به سمت انتخاب اصلح، مجلس پرنشاط، کارآمد، عدالت‌محور، استکبار ستیز، ضداشرافی‌گری و بصیر شکل گیرد و در همین راستا در نظر دارد تا با گروه‌ها و تشکل‌های انقلابی و شخصیت‌های تاثیرگذار ارتباط برقرار کند.

وی افزود: نهایت سعی ما این است که فارغ از هرگونه طراحی های پیش ساخته برای وحدت مستقیم با اشخاص و گروه‌های خودی تاثیرگذار در انتخابات تماس بگیریم و ضمن ارائه نظرات و پیشنهادات خود به آنها در نهایت به وحدت حداکثری برسیم.

سخنگوی جبهه پایداری تاکید کرد: همچنین جبهه پایداری درصدد است فضای اخوت و برادری را بین اشخاص و گروه‌های تاثیرگذار تقویت کرده و با رعایت موازین اخلاقی و اسلامی در بیان نظرات و پیشنهادات سعی لازم را داشته باشد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: معتقدیم ارتباط گیری برادرانه و مومنانه دارای فایده‌ها و امتیازات زیادی است که از جمله می‌تواند فضای تخریب را به هم افزایی و اخوت تغییر دهد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید