امروز : یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶

داوری: اول استعفا می‌دهم بعد در انتخابات والیبال ثبت نام می‌کنم

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: هنوز از سرپرستی فدراسیون والیبال استعفا نداده‌ام که بخواهم ثبت نام کنم، اول استعفا می‌دهم بعد ثبت نام خواهم کرد.
داوری: اول استعفا می‌دهم بعد در انتخابات والیبال ثبت نام می‌کنم
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۸ |
کد خبر : ۸۴۸۴ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، افشین داوری درباره‌ی نامه‌ای که از طرف ایران به فرانسه زده شده که شریفی(ملی‌پوش والیبال) را نگیرید و شریفی هم نتوانست به فرانسه برود، تصریح کرد: چنین نامه‌ای وجود ندارد و باید از آن سمتی که مصاحبه شده پرسید و مستند گرفت. قطعا این کار در ایران اتفاق نیفتاده است البته دستگاه‌های نظارتی دارند پیگیری‌های خود را انجام می‌دهند.

او در پاسخ به این پرسش که خود او پیگیری نکرده است؟ گفت: وظیفه ما نبوده و وظیفه دستگاه‌های نظارتی است چون موضوعی که مطرح شده در حوزه ورزش نمی‌گنجد.

داوری در مورد استعفایش از سرپرستی فدراسیون والیبال و حضور در انتخابات بیان کرد: هنوز استعفا ندادم. اگر قصد داشتم ثبت نام کنم اول استعفا می‌دهم و بعد ثبت نام می‌کنم. ۲۴ شهریور آخرین فرصت است.

سرپرست فدراسیون والیبال در مورد این که گفته است اگر داورزنی ثبت نام کند وارد انخابات نمی‌شود؟ گفت: بلی. آقای داورزنی ورود پیدا کند قطعا فرد اولی است که می‌تواند کمک شایانی به والیبال کند و ما هم حامی او خواهیم بود و همه چیز بسته به تصمیم او دارد.

داوری در مورد اعزام بانوان والیبالیست به مسابقات انتخابی المپیک نیز تاکید کرد: برای دختران تمام کارهای لازم را انجام می‌دهیم و خدمات ما دختر و پسر ندارد. کادر فنی هر تصمیمی بگیرد اهمیت خاصی برای ما دارد و از آن پشتیبانی می‌کنیم. والیبال در شرایط بسیار عالی قرار دارد و اولین ورزش تیمی است که به این همه مخاطب رسیده است.

او در پاسخ به این پرسش که شنیده قرار است به دوومیدانی برگردد آیا این خبر درست است یا خیر؟ تصریح کرد: شنیده‌ها را قبول نکنید. هنوز به هیچ چیزی فکر نکرده‌ام. باید ثبت نام انجام شود اصلا ببینم می‌توانم ثبت نام کنم یا نه.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید