امروز : پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۱

برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای شهر تهران در ۳ شهریور

سخنگوی شورای شهر تهران از برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورا برای سال سوم، در اولین جلسه بعد از پایان تعطیلات تابستانی خبر داد.
برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای شهر تهران در ۳ شهریور
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۵ |
کد خبر : ۸۲۹۸ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علی اعطا گفت: جلسه آینده شورای شهر تهران در سوم شهریورماه  و بعد از تعطیلات دو هفته ای برگزار خواهد شد و بنا به دستورجلسه، در  جلسه سوم شهریورماه، انتخابات هیات رئیسه شورای شهر تهران برای سال سوم برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه انتخابات برای تعیین رئیس،‌ دو منشی، نایب رئیس  و سخنگو انجام می‌شود، ادامه داد: براساس آئین نامه شورای شهر، انتخابات هر ساله می بایست برگزار شود اما در مورد سخنگو انتخابات هر دو سال یکبار است اما تاکنون هیچ یک از اعضا اعلام کاندیداتوری قطعی برای مسوولیت‌های مشخصی نکرده‌اند.

سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه  دو سناریو در مورد انتخابات هیات رئیسه مطرح است که هنوز در مورد آن به جمع بندی نرسیدیم، گفت: در جلسه هم اندیشی اخیر شورای شهر،‌برخی  از اعضای شورای شهر معتقدند که از آنجایی که هیات رئیسه فعلی دارای تجربه اداره شورا در دو سال گذشته هستند، همین ترکیب در هیات رئیسه باقی بمانند اما برخی دیگر از اعضا نیز عنوان کردند همکاران جدیدی با ایده‌های جدید وارد هیات رییسه شوند.

اعطا با بیان اینکه هنوز هیچ یک از اعضای شورا کاندیداتوری قطعی خود را در انتخابات هیات رئیسه برای مسوولیت مشخصی اعلام نکرده‌اند،  اظهار کرد: البته با نزدیک شدن به زمان انتخابات ممکن است اعلام آمادگی کنند.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید