رئیس ستاد انتخابات استان تهران:

تمامی امور مربوط به انتخابات باید مکتوب و مستند باشد

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: تمامی امور مربوط به انتخابات باید مکتوب و مستند باشد تا در زمان مراجعه بازرسان ستاد انتخابات دچار مشکل نشویم.
 تمامی امور مربوط به انتخابات باید مکتوب و مستند باشد
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۴ |
کد خبر : ۸۲۹۷ |
سیاسی
 

به گزارش ایسنا ، شکرالله حسن بیگی ظهر یکشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات به ریاست معاون سیاسی اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان تهران، خطیبی فرماندار شهرستان قرچک، علیخانی دبیر ستاد انتخابات استان تهران و مسئولان کمیته‌های انتخابات شهرستان در محل فرمانداری شهرستان قرچک برگزار شد ، طی سخنانی ، بر مستند کردن تمام امور مربوط به برگزاری انتخابات، اجرای مرّ قانون و تسلط بر مفاد قانونی، برنامه‌ریزی برای آموزش مجریان انتخابات، بررسی نقاط ضعف و قوت انتخابات ادوار گذشته در شهرستان تأکید کرد.

وی همچنین بر لزوم شفافیت برگزاری انتخابات، حفظ حیثیت افراد و بی طرفی مجریان تأکید داشت و تصریح کرد: تمامی امور مربوط به انتخابات باید مکتوب و مستند باشد تا در زمان مراجعه بازرسان ستاد انتخابات دچار مشکل نشویم.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران ادامه داد: یکی از موارد مهم در برگزاری هر انتخابات این است که نقاط قوت و ضعف ادوار گذشته بررسی شود، چند ماه به برگزاری انتخابات مانده و فرصت خوبی است که چالش های احتمالی بررسی و در صدد رفع مشکلات برآییم. آموزش تمامی دست اندرکاران انتخابات از جمله نمایندگان فرماندار و مسئولان آی تی در شعب اخذ رأی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: حفظ امنیت انتخابات بر عهده نیروی انتظامی است و ما از زحمتک‌شان این حوزه انتظار داریم ، همچون همیشه دقت نظر کافی را به موضوع انتخابات داشته باشند.

شفافیت در برگزاری انتخابات مدنظر ما است

حسن‌بیگی هم‌چنین با حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک دیدار و گفت‌وگو کرد و طی سخنانی ، اهم اقدامات صورت گرفته ، بمنظور برگزاری انتخابات اسفندماه را بیان کرد و هم‌فکری با ائمه جمعه برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور را ضروری دانست.

وی با تبریک پیشاپیش عید سعید قربان خاطرنشان کرد: در جنگ اقتصادی و روانی که آمریکا به راه انداخته پیروز خواهیم شد و تا کنون با عنایات خداوند و ائمه اطهار(ع)، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و همت و تلاش مردم و خدمتگزاران در نظام این دوران سخت نیز به پایان می رسد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: در استان تهران موضوع برگزاری انتخابات به طور جدی پیگیری می شود  و فعالیت خود را چهار روز پس از شکل گیری ستاد انتخابات کشور آغاز کرد. شفافیت در برگزاری انتخابات مدنظر ماست و از طرفی تأکید شده که حیثیت افراد حفظ شود.

رییس ستاد انتخابات استان تهران یادآور شد: از ائمه جمعه می خواهیم همچون همیشه با رهنمودهای خود ، همگان را به آرامش دعوت کنند و هم مردم را برای حضوری پرشور در انتخابات آماده سازند.

همچنین حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک نیز در این دیدار ، طی سخنانی بیان کرد: یقین دارم انتخابات اسفندماه با قانونمداری مجریان و مشارکت مردم فهیم به بهترین نحو برگزار می‌شود ، مشروط بر اینکه حرکت ما براساس منویات مقام معظم رهبری باشد.

وی ادامه داد: متصدیان برگزاری انتخابات باید تلاش کنند ، فضای آرامی رقم بزنند و بدون جانبداری از فرد یا افراد خاص، قانونمداری را سرلوحه کار قرار دهند؛  چراکه مردم کاملاً خادمان خود را رصد می‌کنند، مردم پای کار هستند ، مشروط بر این‌که حرکت ما براساس منویات مقام معظم رهبری باشد.

 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید