امروز : دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۶

سیسی: اگر مردم اصلاحات اقتصادی را نپذیرند استعفا می‌کنم و می‌روم

رئیس جمهوری مصر از وجود نگرانی‌های گسترده در موسسات دولتی درخصوص اتخاذ اقداماتی در راستای اصلاحات اقتصادی خبر داد.
سیسی: اگر مردم اصلاحات اقتصادی را نپذیرند استعفا می‌کنم و می‌روم
شنبه | ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۱ |
کد خبر : ۸۲۷۱ |
سیاسی
 

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت ارم نیوز، عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهوری مصر طی سخنرانی خود در حاشیه کنفراس جوانان در پایتخت اداری جدید گفت: تمام کسانی که در دولت از اتخاذ تصمیمات اصلاحات اقتصادی نگران هستند همگی‌ این سوال را دارند که آیا این اصلاحات اجرا خواهد شد یا خیر؟

وی در ادامه افزود: بله، نگرانی‌هایی وجود دارد، همه نگران بودند، حتی در رأی‌گیری درخصوص اجرا شدن یا نشدن این تصمیمات هم نگرانی‌هایی وجود دارد و اگر اتفاقی بیفتد، مصر فرو خواهد پاشید.

سیسی تصریح کرد: من خودم را در این مساله مستثنی نمی‌دانم اما به دولت گفتم این تصمیم اتخاذ خواهد شد و حتی اگر مردم با اصلاحات اقتصادی مخالفت کنند من از دولت خواهم خواست استعفا کند تا بدین ترتیب انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری برگزار شود و من هم قدرت را تحویل خواهم داد و می‌روم.

وی در جریان ارائه طرح‌هایی که دولت در زمینه مسکن دارد، گفت، شهر المنصوره تازه تاسیس به منظور توسعه شهر است. آیا درست است من در المنصوره باشم و برای گذراندن تعطیلات تابستانی به اسکندریه بروم طبیعی است که به المنصوره جدید بروم.

هفتمین کنفرانس جوانان با حضور عبدالفتاح سیسی و تعدادی از شخصیت‌های برجسته مصر، تجار، سفیران کشورهای اتحادیه آفریقا به منظور بررسی شماری از پرونده‌های ملی که شامل محورها و مسائل متعدد درخصوص اصلاح و بهبود وضعیت اقتصادی و بودجه سال ۲۰۱۹ -۲۰۲۰ و نیز اصلاحات و تغییرات اداری با هدف بهبود شاخص‌های کلی اقتصاد در پایتخت اداری جدید مصر است، آغاز شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید