امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۹

شمارش معکوس برای انتخاب رییس جدید فدراسیون کشتی

انتخابات فدراسیون کشتی از ساعت 10 صبح فردا (چهارشنبه) در آکادمی ملی المپیک آغاز می‌شود و انتظار می‌رود اعضای مجمع با بررسی دقیق کارنامه تمامی کاندیداها نسبت به انتخاب فرد اصلح اقدام کنند.
شمارش معکوس برای انتخاب رییس جدید فدراسیون کشتی
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۱۱ |
کد خبر : ۸۱۳۹ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان و امار و اگرهایی که طی ۹ ماه گذشته و پس از استعفای رسول خادم گریبانگیر کشتی ایران شده بود، فردا (چهارشنبه) با برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی، نام رییس جدید فدراسیون کشتی با رای اعضای مجمع برای ۴ سال آینده مشخص خواهد شد.

 21 نفر برای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی ثبت نام کردند که در میان آن‌ها چهره‌های شاخصی همچون علیرضا حیدری، امیررضا خادم، عباس جدیدی، علیرضا دبیر ، مجید خدایی و حمید بنی‌تمیم نیز حضور داشتند اما در نهایت از این تعداد تنها 6 کاندیدا توسط مراجع ذی‌صلاح برای حضور در انتخابات تایید نهایی شدند.

سید اصغر آزوره، جاسم امیری، حمید بنی تمیم، علی اکبر جیره سرایی بازار کرد، محمدرضا صالحی و عبدالمهدی نصیرزاده ۶ کاندیدایی بودند که روز شنبه برای حضور در انتخابات تایید شدند اما در این میان خبری از وضعیت امیر رضا خادم، علیرضا دبیر و عباس جدیدی نبود.

اما سرانجام پس از حرف و حدیث‌های زیاد شب گذشته و در فاصله کمتر از ۲ روز تا برگزاری انتخابات، فدراسیون کشتی از صدور مجوز برای حضور علیرضا دبیر در انتخابات خبر داد تا با اضافه شدن نام وی در انتظار برگزاری انتخابات با حضور ۷ کاندیدای نهایی باشیم.

بدون شک فردا روزی مهم برای کشتی به عنوان ورزش اول ایران خواهد بود چرا که مردم و اهالی پرشمار کشتی از تک تک اعضای مجمع انتظار دارند ضمن بررسی دقیق کارنامه ۷ کاندیدای حاضر در انتخابات و عملکرد گذشته آن‌ها، نسبت به انتخاب فرد اصلح برای در دست گرفتن سکان فدراسیون کشتی اقدام کنند.

انتخابات ریاست فدراسیون کشتی از ساعت ۱۰ صبح فردا (چهارشنبه) به ریاست محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک آغاز می‌شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید