امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷
همایش فرمانداران سراسر کشور

عرف: مردم داور نهایی انتخابات هستند

رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه بدون رقابت جدی، مشارکت پرشور محقق نمی شود، گفت: داور نهایی در انتخابات مردم هستند و وزارت کشور رویکرد بی طرفی و قانونمداری را دنبال می کند.
عرف: مردم داور نهایی انتخابات هستند
شنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۳۹ |
کد خبر : ۸۰۸۷ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، جمال عرف در همایش فرمانداران سراسر کشور اظهار کرد: در دهم اردیبهشت احکام اعضای ستاد انتخابات صادر و وزارت کشور وارد کار انتخابات شد. در حال حاضر در تمامی استان ها، ستادهای انتخابات تشکیل و کار انتخابات شروع شده است.

وی با اشاره به این‌که «در دو روز اول این همایش به شکل کارشناسی و دقیق مسایل مختلف انتخابات بررسی و آسیب شناسی شد»، ادامه داد: در واقع گفت‌وگوها از وزارت کشور آغاز و ابهامات و ابهامات پاسخ داده شد. امیدوارم این گفت‌وگوها  به سطح جامعه کشانده و به ابهامات پاسخ داده شود.

رئیس ستاد انتخابات خاطرنشان کرد: بعد از این همایش، جلسات منطقه‌ای را تشکیل می دهیم. تلاش ما تامین مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت در انتخابات است.

عرف تاکید کرد: مشارکت پرشور بدون رقابت جدی محقق نمی‌شود. به همه کسانی که در خانواده نظام بوده و قانون اساسی را قبول دارند، فرصت داده می شود وارد عرصه انتخابات شوند و مردم داور نهایی خواهند بود. قانونمداری و بی طرفی دو رویکرد وزارت کشور در انتخابات است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید