امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۸

۲۸ تیرماه زمان آغاز تبلیغات کاندیداهای شورایاری

دبیر ستاد اجرایی هیئت مرکزی انتخابات شورایاری‌ها از امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنندگان در سامانه تا تاریخ ۲۰ تیرماه خبر داد و گفت: کاندیدا‌ها از ۲۸ تیر تا ۲ مرداد امکان تبلیغات در سطح شهر را دارند.
۲۸ تیرماه زمان آغاز تبلیغات کاندیداهای شورایاری
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۵۳ |
کد خبر : ۸۰۸۳ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سید حمید طهایی، افزود: در حال حاضر هیئت‌های اجرایی و نظارت در حال بررسی پرونده‌ها و صلاحیت افراد هستند.

وی گفت: براساس مصوبات شورای اسلامی شهر تهران افرادی که ثبت نام کرده‌اند باید مدارک مورد نیاز از قبیل: شناسنامه، کارت ملی، سند ملک یا سندی که گواهی دهد ساکن آن منطقه هستند را در سایت بارگذاری کنند. برگه عدم سو پیشینه هم یکی از این مدارک است.

طهایی ادامه داد: افراد برای دریافت گواهی عدم سو پیشینه باید به مراکز «پلیس +۱۰» مراجعه می‌کردند. از آن جا که دریافت این تاییدیه یک هفته طول می‌کشد، برخی موفق به دریافت و ثبت این مدرک در سامانه ثبت نام نشدند. در خصوص این پرونده‌ها قرار شد تا آماده شدن تاییدیه پرونده در اختیار هیئت اجرایی باقی بماند.

وی در خصوص دیگر مشکلات ثبت نام کنندگان گفت: سامانه ثبت نام به گونه‌ای طراحی شده که اگر در پرونده نقص وجود داشته باشد، به طور خودکار برای کاندیدا پیامک ارسال می‌شود. همچنین، ثبت نام کنندگان تا ۲۰ تیر برای انجام ویرایش زمان دارند.

طهایی تصریح کرد: پرونده‌ها تا ۲۴ تیر در هیئت نظارت بررسی شده و ۲۵ تیر نتایج به ثبت نام کنندگان اعلام می‌شود. افرادی که رد صلاحیت شده اند تا ۴۸ ساعت برای اعتراض فرصت دارند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید