امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۸
با حکم شهیدی نیا صورت گرفت؛

دو انتصاب جدید در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

براساس برنامه ای که سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برای اصلاح ساختار ICT و یکپارچه سازی واحدهای مرتبط دارد، دو جابجایی در این سازمان انجام شد.
دو انتصاب جدید در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۷ |
کد خبر : ۷۹۱۸ |
سیاسی

 

 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، از ایلنا، در جلسه هم اندیشی مسئولین این سازمان، صبح امروز شنبه یکم تیرماه، اکبر افشارنیا، با حفظ سمت به عنوان سرپرست واحد فناوری اطلاعات و محمدرضا شاپوری ارانی به عنوان مدیر تعالی سازمانی و رئیس واحد تضمین کیفیت منصوب شدند و از خدمات خانم عمرانی در دوران تصدی واحد تضمین کیفیت قدردانی شد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در این جلسه گفت: ما بدنبال این هستیم که با رعایت مبانی درست و اصولی، با هدف افزایش کارایی و اثر بخشی، برخی جابجایی ها را در ساختار سازمانی ایجاد کنیم. در همین راستا با توجه به نزدیکی واحدهای مخابرات و فناوری اطلاعات، بدنبال ادغام این دو واحد و ایجاد واحد ICT هستیم و توسعه این حوزه، یکی از استراتژی های اصلی سازمان ما در نقشه استراتژی هاست.

شهیدی نیا خاطرنشان کرد: تغییرات سازمانی و گردش نیروها در سازمان یک امر طبیعی است و در گذشته وجود داشته و در آینده هم ادامه خواهد داشت. اعتقاد داریم همکارانی که آمادگی پذیرش مسئولیت های بالاتر را در سازمان دارند میبایست به اقتضای نیاز، در مسئولیت های مختلف گردش کنند.

وی با تاکید مجدد فضای باز کاری برای نیروهای کارآمد، گفت: برای رسیدن به اهداف با قدرت پیش میرویم و موانع را از پیش پا برمیداریم و در این مسیر آنچه که همواره به عنوان یک اصل رعایت می کنیم، اصل شایسته سالاری است.

 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید