امروز : سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶
از سوی رییس قوه قضاییه انجام شد

انتصاب رئیس جدید مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضائیه

طی حکمی از سوی رئیس قوه قضاییه دکتر علی بهادری جهرمی به ریاست مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه منصوب و از خدمات جناب آقای مومنی رئیس سابق این مرکز تقدیر شد.
 انتصاب رئیس جدید مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضائیه
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۹ |
کد خبر : ۷۵۷۱ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی بازانتخابات، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر علی بهادری جهرمی

نظر به سوابق علمی و اجرایی جنابعالی به موجب این ابلاغ به مدت سه سال به عنوان رئیس مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضائیهمنصوب می‌شوید تا با همکاری کلیه وکلاء و کارشناسان محترم نسبت به اجرایی نمودن رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و سیاست‌های راهبردی قوه قضائیه بویژه در دوره تحول اقدام نمائید.

ضرورت‌های تحول طی شرحی به صورت جداگانه ابلاغ خواهد شد.

لازم است از خدمات جناب آقای مؤمنی در مدت مسئولیت تقدیر و تشکر نموده و دوام توفیقات جنابعالی و ایشان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نمایم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس قوه قضائیه

 

بنا بر گزارش روابط عمومی قوه قضائیه: «علی بهادری دارای مدرک دکتری حقوق عمومی از دانشگاه تهران است که رئیس هیئت مدیره بنیاد صیانت از حقوق شهروندی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می‌باشد.

بهادری پیش از این مسئولیت‌هایی همچون ریاست سازمان بسیج حقوقدانان کشور، مدیر پژوهشی در پژوهشکده شورای نگهبان، عضو و سرپرست گروه حقوق عمومی معاونت حقوقی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و همکاری با مرکز پژوهش‌های مجلس و سازمان اوقاف و امور خیریه کشور را در کارنامه کاری خود دارد.

رئیس جدید مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضائیه از جوان‌ترین مدیران حقوقی کشور است که علاوه بر تدریس در مقاطع مختلف دانشگاهی دارای ۱۶ عنوان کتاب در حوزه‌های حقوق عمومی، حقوق بشر، حقوق تطبیقی و بیش از ۳۰ عنوان مقاله تخصصی در نشریات علمی و تخصصی کشور است.»

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید