آمادگی برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در استان تهران وجود دارد

مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان تهران گفت: در حال حاضر بالای ۹۰ درصد از فرآیند برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود. امسال آمادگی برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در ساختار اجرایی استان تهران وجود دارد.
آمادگی برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در استان تهران وجود دارد
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۸ |
کد خبر : ۷۵۶۲ |
سیاسی
 

به گزارش  پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سارا آهنگر در نخستین جلسه ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به فراهم بودن نسبی زیرساخت‌های برگزاری انتخابات الکترونیک اظهار کرد: در حال حاضر بالای ۹۰ درصد از فرآیند برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود که این پروسه شامل مراحل مختلف برگزاری انتخابات از ثبت نام داوطلبین تا تجمیع آرا خواهد بود.
 

وی افزود: زیرساخت ارتباطات USSP و به روز بودن سیستم‌ها از اهمیت بالایی در این راستا برخوردار است که باید نسبت به آن توجه ویژه داشته باشیم.
 

مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان تهران تصریح کرد: در ادوار گذشته، انتخابات در برخی از شعب استان تهران به صورت تمام الکترونیک برگزار شد که امسال نیز این آمادگی بیش از گذشته در ساختار اجرایی استان تهران وجود دارد.
 

آهنگر در پایان نیز خاطرنشان کرد: برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی اکنون در استان تهران، تمامی ملاحظات لازم رعایت شده است و اگر فردی در تهران به شعب اخذ رأی مراجعه کرده و رأی خود را ثبت کند، حتی در دور افتاده‌ترین نقاط کشور نیست قادر به رأی مجدد نخواهد بود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید