امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۳

عزیزی: احتمال تغییر در بخش اقتصادی کابینه

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احتمال تغییر در بخش های اقتصادی کابینه وجود دارد گفت که مجلس از این تغییرات استقبال می کند.
عزیزی: احتمال تغییر در بخش اقتصادی کابینه
شنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۲۲:۲۸ |
کد خبر : ۷۳ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، عبدالرضا عزیزی اظهار کرد: مجلس در وهله اول نظرش این بود که دولت تغییراتی را در حوزه های اقتصادی انجام دهد و علی رغم اینکه تغییرات در حوزه های فرهنگی کابینه اتفاق افتاد مجلس با آن همراهی کرد.

وی افزود: احتمال اینکه تغییراتی در بخش های اقتصادی کابینه اتفاق بیفتد وجود دارد واگر دولت بخواهد چنین تغییری ایجاد کند مجلس با استقبال بیشتری دولت را همراهی خواهد کرد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه ایجاد تغییر در بخش های اقتصادی کابینه به نفع دولت است گفت: این امر جزو مطالبات مجلس است و بالطبع مطالبه مردم نیز هست.

نماینده مردم شیروان در مجلس درباره تعامل مجلس با دولت در رای اعتماد به وزرای آموزش و پرورش، فرهنگ و ورزش اضافه کرد: رای مجلس نشان دهنده همراهی با دولت است، مردم هم به ما رای دادند، که دست دولت را بگیریم و در جهت منافع ملی قدم برداریم. البته مجلس قبل هم تعاملاتی با دولت داشت و دولت را کمک کرد  همچنان که شاهد رای اعتماد بالا به وزرای پیشنهادی آقای روحانی در ابتدای دولت بودیم.

 

 

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید