امروز : شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۶

ترقی: ستاد انتخابات حزب موتلفه تشکیل شده است

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه ستاد انتخابات حزب موتلفه تشکیل شده است، گفت: هماهنگی و همکاری با نیروهای انقلابی، رویکرد حزب موتلفه برای انتخابات پیش‌رو است.
ترقی: ستاد انتخابات حزب موتلفه تشکیل شده است
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۸ |
کد خبر : ۷۲۶۳ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حمیدرضا ترقی، درباره فعالیت حزب موتلفه برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ۹۸ اظهار کرد: ستاد انتخابات حزب موتلفه در سال گذشته تشکیل شده و جلسات این ستاد به صورت مرتب برگزار می‌شود، ولی نیازی ندیدیم که این فعالیت‌ها را رسانه‌ای کنیم.

وی ادامه داد: رویکرد حزب موتلفه برای انتخابات پیش‌رو براساس مصوبات کنگره و شورای مرکزی، هماهنگی و همکاری با نیروهای انقلابی است. با توجه به بیانیه گام دوم رهبری، همکاری با نیروهای انقلاب ضرورت بیشتری پیدا می‌کند، بنابراین ما در حزب موتلفه در این راستا در حال برنامه‌ریزی هستیم.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به اینکه گفت وگوها درباره انتخابات در استان‌ها شروع شده و در مرکز نیز دنبال می‌شود، بیان کرد: ائتلاف در ماه‌های منتهی به انتخابات انجام می‌شود. در مقطع فعلی وظیفه احزاب، برنامه‌ریزی و سازماندهی سبد رأی خود است تا برای ائتلاف دست پری داشته باشند. ائتلاف نیز در زمان خود بر اساس چارچوب‌های مشخص شده، انجام می‌شود.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید