امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۴

فرماندار جدید شیراز معرفی شد

طی مراسمی با تکریم از خدمات و فعالیت‌های فرماندار و سرپرست سابق فرمانداری شهرستان شیراز، محمدرضا امیری، با حکم وزیر کشور، به عنوان فرماندار جدید شیراز معرفی شد.
فرماندار جدید شیراز معرفی شد
یکشنبه | ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۸:۳۹ |
کد خبر : ۶۹۳۹ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، معاون توسعه و منابع انسانی استانداری فارس در این مراسم تاکید کرد که دولت تدبیر و امید در موضوع فرآیند انتصاب و ارتقا مدیران، با دقت نظر و وسواس کامل ورود کرده است.

یدالله رحمانی با بیان این‌که چهارچوب نصب و انتصاب‌ها و ارتقا کارکنان در وزارت کشور، مشخص و به استانداری‌ها نیز ابلاغ شده است، گفت: در این موضوع همه مباحث نظیر تحصیلات، سوابق، تجارب، تعهد و … مد نظر قرار دارد.

رحمانی با تاکید بر این‌که فرماندار شیراز مسئولیت سختی را عهده‌دار است، گفت: ۴۰ درصد جمعیت کل استان فارس در شهرستان شیراز زندگی می‌کنند.

معاون استانداری فارس گفت: شیراز با دارا بودن ۳ بخش و ۶ شهر، ۴۷ درصد از کل ۵ هزار صنعت استان را در خود جای داده است.

رحمانی با بیان این مطلب که از کل ۵۹۸ واحد معدنی فعال در فارس، ۱۰ درصد در شیراز تمرکز دارد، گفت: شیراز دارای ظرفیت‌های فراوانی در حوزه کشاورزی و خصوصاً در مباحث گردشگری اعم از تاریخی، طبیعی و مذهبی است.

معاون استانداری فارس با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های شهرستان شیراز برای تداوم توسعه متوازن آن، دستیابی به این مهم را نیازمند برنامه‌ریزی و توانایی مدیریتی مناسب دانست.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید