امروز : شنبه ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۷

برنامه کامل جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به وقت ایران + نتایج

جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قرار است به میزبانی کشور امارات با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا برگزار شود.
برنامه کامل جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به وقت ایران + نتایج
جمعه | ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۲ |
کد خبر : ۶۶۷۳ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات از ۱۵ دی ماه با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا در این کشور آغاز خواهد شد و تیم ملی فوتبال ایران نیز با تیم‌های یمن، عراق و ویتنام هم‌گروه شده است.

گروه‌بندی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به شرح زیر است:

گروه A: امارات، تایلند، هند، بحرین

گروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین، اردن

گروه C: کره‌جنوبی، چین، قرقیزستان، فیلیپین

گروه D: ایران، عراق، ویتنام، یمن

گروه E: عربستان، قطر، لبنان، کره‌شمالی

گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان، ترکمنستان

برنامه بازی‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹  

۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات - بحرین ورزشگاه زاید ابوظبی

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا - اردن ورزشگاه هزاع بن زاید

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ تایلند - هند  ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ سوریه - فلسطین ورزشگاه شارجه 

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ چین- قرقیزستان ورزشگاه خلیفه بن زاید 

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی - فیلیپین ورزشگاه آل مکتوم دبی

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ ایران- یمن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق - ویتنام ورزشگاه زاید ابوظبی

۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان - کره شمالی مکتوم بن راشد دبی

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ژاپن- ترکمنستان ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ازبکستان- عمان ورزشگاه شارجه

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر - لبنان ورزشگاه هزاع بن زاید

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ بحرین - تایلند ورزشگاه آل مکتوم دبی

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ اردن - سوریه ورزشگاه خلیفه بن زاید 

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند - امارات ورزشگاه زاید ابوظبی

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا - فلسطین  ورزشگاه  مکتوم بن راشد

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ فیلیپین - چین  ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قرقیزستان - کره جنوبی ورزشگاه هزاع بن زاید 

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰/ ایران - ویتنام ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق - یمن ورزشگاه شارجه

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان- لبنان  ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ژاپن- عمان ورزشگاه زاید ابوظبی

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ازبکستان- ترکمنستان ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات- تایلند ورزشگاه  هزاع بن زاید 

۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند- بحرین ورزشگاه  شارجه

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- سوریه ورزشگاه  خلیفه بن زاید 

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ فلسطین - اردن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی- چین ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ قرقیزستان- فیلیپین ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ ایران- عراق ورزشگاه آل مکتوم دبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ویتنام - یمن ورزشگاه هزاع بن زاید

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان- قطر ورزشگاه زاید ابوظبی

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ لبنان- کره شمالی ورزشگاه شارجه

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- ازبکستان ورزشگاه خلیفه بن زاید 

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عمان - ترکمنستان ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

مرحله یک هشتم نهایی

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ سرگروه B- تیم سوم A/C/D ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۳۷)

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ تیم دوم گروه A- تیم دوم گروه C ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۳۸)

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ سرگروه D- تیم سوم B/E/F ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۳۹)

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ سرگروه F- تیم دوم گروه E ورزشگاه شارجه (بازی۴۰)

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ تیم دوم گروه B- تیم دوم گروه F ورزشگاه خلیفه بن زاید (بازی ۴۱)

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ سرگروه A- تیم سوم C/D/E ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۲)

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سرگروه C- تیم سوم A/B/F ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی (بازی ۴۳)

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ سرگروه A- تیم دوم D ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۴)

مرحله یک چهارم نهایی

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برنده بازی ۳۷- برنده بازی ۴۰ ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۴۵)

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۳۸ - برنده بازی ۳۹ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۴۶)

۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برنده بازی ۴۳ - برنده بازی ۴۴ ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۷)

۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۴۲- برنده بازی ۴۱ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۸)

مرحله نیمه نهایی

۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۶- برنده بازی ۴۵ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۹)

۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۷- برنده بازی ۴۸ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۵۰)

مرحله نهایی

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۹- برنده بازی ۵۰ ورزشگاه زاید ابوظبی

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید