امروز : یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۶
پژمانفر در تذکر شفاهی:

چرا مشکلات طلبکاران پدیده شاندیز رفع نمی شود

نماینده مردم مشهد وکلات در مجلس گفت: امروز نه تنها مشکلات مردم در پدیده کم نشده بلکه به بهانه های مختلف مشکلات آن ها افزایش یافته است.
چرا مشکلات طلبکاران پدیده شاندیز رفع نمی شود
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۵ |
کد خبر : ۶۴۸۳ |
سیاسی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 7 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه 4 سال قبل مشکلی رخ داد که مردم در ایجاد آن نقشی نداشتند و آن موضوع پدیده بود، گفت: این موضوع با توجه به مشکلاتی که ایجاد کرده بود باید به صورت فراقوه ای بررسی می شد که در همین راستا سران سه قوه برای حل مشکلات مردم ورود پیدا کردند اما امروز نه تنها مشکلات مردم حل نشده بلکه به بهانه های مختلف مشکلات مردم افزایش یافته است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به مردم گفته شد که تمام مطالبات مردم حتی افرادی که از پدیده طلبکار بودند به صورت سهام پرداخت می شود، افزود: یکی از بخش هایی که از پدیده 270 میلیارد تومان طلب داشت بانک بود اما چرا به بانک ها گفته نشد که به جای مطالبات خود سهام دریافت کنند و امروز این 270 میلیارد تومان به هزار و 100 میلیارد تومان تبدیل شده است و با سود 18 درصد کنتور می اندازد.

وی با تاکید بر اینکه ستادی به عنوان ستاد تدبیر برای موضوع پدیده تشکیل شده است، ادامه داد: نتیجه این ستاد آن شده که سهام 12 هزار و 72 تومانی به 130 تومان تبدیل شده و تمام سرمایه و زندگی مردم از بین رفته است این چه ستاد تدبیری است که به پول بانک ها اضافه می شود و تعدادی به عنوان مسئول بی خاصیت در این راستا پول دریافت می کنند.

علی مطهری نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: متولی اصلی پرونده پدیده وزارت کشور است که با کمک دادستانی و قوه قضائیه در حال پوشش موضوع هستند و روشن نیست چرا فرآیند طولانی شده و باید به این کار سرعت بخشیده شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید