امروز : یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹
ممنوعیتی در کار نیست

سخنگوی کمیسیون اقتصادی: مجلس از کاهش نرخ ارز حمایت می کند

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس امروز مصوبه‌ای درباره موضوع ارز نداشته و همچنان از روند کاهشی نرخ ارز حمایت می‌کند.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی: مجلس از کاهش نرخ ارز حمایت می کند
چهارشنبه | ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۹:۴۳ |
کد خبر : ۶۱۷۵ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، زهرا سعیدی، اظهار کرد: علی رغم برخی اخبار منتشره مجلس امروز مصوبه‌ای در مورد ارز و مشخصا ممنوعیت فروش ارز در خارج از صرافی‌ها نداشته است. ما در قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ماده 17 به طور کامل موضوع قاچاق ارز را گنجاندیم چرا که قبلا مواد قانونی قوی در این زمینه نداشتیم که این ماده به کمیسیون اقتصادی جهت اعمال اصلاحات نهایی ارجاع شده است.

این نماینده مجلس یادآور شد در تبصره 2 ماده 21 بحثی در مورد قاچاق ارز آمده بود که با توجه به اینکه موضوع ارز به طور کامل در ماده 17 آمده این بخش حذف شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان با تاکید بر این‌که «مجلس از روند کاهشی قیمت ارز حمایت می‌کند» ابراز امیدواری کرد که تصویب نهایی قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بتواند به ساماندهی بیشتر بازار ارز بیانجامد.

سعیدی با اشاره به ارجاع قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به کمیسیون اقتصادی نیز گفت: در اصلاح نهایی این لایحه همه موارد جمع بندی و به رای نمایندگان گذاشته خواهد شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید