امروز : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۸
از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور اعلام شد:

گزارش ششمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی

در ششمین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات میاندوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،‌ ۶۵ نفر ثبت نام کردند.
گزارش ششمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی
شنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۷ |
کد خبر : ۶۱۷ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات،‌ پورعلی مطلق، دبیر ستاد انتخابات کشور با اعلام این خبر گفت: از این ۶۵ نفر،‌ ۹ نفر در وزارت کشور و ۵۶ نفر در حوزه‌های انتخابیه شامل ۲۱ نفر در اصفهان، ۶ نفر در اهر و هریس، ۱۶ نفر در مراغه و عجب شیر و ۱۳ نفر در بندرلنگه، بستک و پارسیان ثبت نام کردند.

پورعلی مطلق، در خصوص ۹ نفری که ثبت نام از ایشان امروز (جمعه) در وزارت کشور انجام شد، گفت: از این افراد چهار نفر برای حوزه انتخابیه اصفهان، یک نفر برای حوزه انتخابیه اهر و هریس، یک نفر برای حوزه ‌انتخابیه مراغه و عجب شیر و ۳ نفر برای حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان ثبت نام کردند.

دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به این که از مجموع ثبت نام شدگان روز ششم، ۲ نفر دارای مدارج تحصیلی حوزوی، ۱۴ نفر دارای مدرک دکتری، ۲ نفر دارای مدرک کارشناسی و مابقی دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند،‌ گفت: از بین ثبت نام شدگان امروز (جمعه)،‌ مسن ترین فرد متولد سال ۱۳۳۳ و جوان‌ترین فرد،‌ متولد سال ۱۳۶۵ هستند که از حوزه انتخابیه اصفهان داوطلب شده اند.

ثبت نام از داوطلبان نمایندگی اولین میان‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای چهار حوزه انتخابیه اصفهان در استان اصفهان، اهر و هریس، مراغه و عجب شیر در استان آذربایجان شرقی و بندرلنگه، بستک و پارسیان در استان هرمزگان تا ۱۴ فردا اسفند ماه سال جاری در وزارت کشور و فرمانداری های مرکز حوزه های انتخابیه فوق انجام می شود.
تا پایان امروز (ششمین روز ثبت نام) در مجموع، ۱۹۳ نفر برای شرکت در رقابت های این انتخابات، ثبت نام کرده اند.

شنبه آخرین روز مهلت قانونی ثبت نام این انتخابات خواهد بود.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید