امروز : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۸

امیری: نمی‌‌توانم زمان معرفی وزرای پیشنهادی را اعلام کنم

معاون پارلمانی رییس‌جمهور تاکید کرد: فعلا وزرا سر جای خود هستند و در وزراتخانه‌هایشان محکم و مستحکم مشغول به انجام وظیفه هستند فعلا نمی‌‌توانم زمان معرفی وزرای پیشنهادی را اعلام کنم
امیری: نمی‌‌توانم زمان معرفی وزرای پیشنهادی را اعلام کنم
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۸:۲۵ |
کد خبر : ۶۱۵۸ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حسینعلی امیری، درخصوص معرفی وزرای پیشنهادی دولت به مجلس ‌گفت: قانون اساسی به رییس‌جمهور اجازه می‌دهد تا سه ماه وزارتخانه‌های دولت را با سرپرست معرفی کند. بر این اساس، در موعد قانونی یعنی تا قبل از انقضای این سه ماه وزرای پیشنهادی معرفی خواهند شد. 

وی در واکنش به این سوال که سخنگوی هیات رییسه مجلس گفته است که وزرای پیشنهادی کار و اقتصاد طی هفته جاری معرفی می‌شوند، اظهار داشت: من نمی‌‌توانم زمان معرفی وزرای پیشنهادی را تعیین و اعلام کنم. 

معاون پارلمانی درخصوص گمانه‌زنی‌های انجام مبنی بر جابجایی وزرا تصریح کرد: فعلا وزرا سر جای خود هستند و در وزراتخانه‌هایشان محکم و مستحکم مشغول به انجام وظیفه هستند ولی در ابتدای کار دولت، همه اعضای دولت به رییس‌جمهور اعلام کردند در هر مقطعی و در هر شرایطی اگر ایشان تصمیمی در مورد اعضای دولت بگیرند، در راستای مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران عمل خواهند کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند