امروز : جمعه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۶

نقوی‌حسینی مطرح کرد؛ اصولگرایان برای انتخابات آتی ریاست جمهوری مکانیزم جدید وحدت طراحی کنند

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید دارد که جمنا ظرفیت خوبی در جریان اصولگرایی است اما اصولگرایان باید برای انتخابات آتی ریاست جمهوری مکانیزم جدید وحدت طراحی کنند.
نقوی‌حسینی مطرح کرد؛ اصولگرایان برای انتخابات آتی ریاست جمهوری مکانیزم جدید وحدت طراحی کنند
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۶:۰۵ |
کد خبر : ۵۷۹۹ |
سیاسی
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سیدحسین نقوی‌حسینی ، با اشاره به برنامه اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اصولگرایان در میان مردم مورد اعتماد هستند و آنها را انسان‌هایی متدین، معتقد به استقلال کشور و ظلم‌ستیز می‌دانند.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: با وجود این تفاسیر خود اصولگرایان باید انسجام و وحدت ایجاد کنند و مشکلات میان خود را حل کنند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی شاهد بودیم که اصلاح‌طلبان یک لیست واحد ارائه کردند که حتی برخی از نامزدهای این لیست یکدیگر را نمی‌شناختند تا چه رسد به مردم ایران، بنده که چند دوره نماینده مجلس بودم بیست نفر از این لیست 30 نفره را نمی‌شناختم.

نقوی‌حسینی تاکید کرد: بزرگ اصلاحات آن لیست را تایید کرد و مردم هم به آن رای دادند اما اصولگرایان 3 لیست برای انتخابات دور دهم مجلس ارائه کردند که این موضع بیانگر وجود تفرقه در میان آنها بود.

اتحاد و انسجام در اصولگرایان آن ها را پیروز دور بعدی انتخابات می کند

وی با بیان اینکه این تفرقه موجب شکست اصولگرایان می‌شود، اظهار کرد: اگر در انتخابات ریاست جمهوری آینده هم اصولگرایان متحد و منسجم شوند قطعا موفق خواهند شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: در دور دوازدهم ریاست جمهوری علی‌ رغم آنکه ابتدا انسجام وجود نداشت و آقای میرسلیم کاندیدای حزب موتلفه بود، قالیباف که بعدا به نفع حجت‌الاسلام رئیسی کنار رفت و اثر بسیار خوبی هم داشت، اما  اصولگرایان در مجموع توانستند 17 میلیون رای کسب کنند.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: این میزان رای در قبال کاندیدایی که دولتش مستقر و حتی معاون اول خود را به کمک آورده بود تا تمام طیف‌ها را متحد کنند، بسیار بالا بود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر اصولگرایان بتوانند با استراتژی دقیق و منظمی حرکت کنند، زمینه موفقیتشان بالاست.

نقوی‌حسینی با اشاره به عملکرد جمنا در انتخابات ریاست جمهوری هم اظهار کرد: جمنا یکی از ظرفیت‌های اصولگرایی است اما باید یک مکانیزمی را برای اتحاد و انسجام میان اصولگرایان تدوین کرد.

وی همچنین با تاکید براینکه قطعا اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری آینده شیخوخیت جامعه روحانیت و جامعه مدرسین را مدنظر قرار خواهند داد، تصریح کرد: اگر قرار یک مکانیزمی برای وحدت اصولگرایان ایجاد شود حتما باید این دو نهاد مهم و اثرگذار حضور داشته باشند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند