امروز : یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۱

چه کسی سکاندار استانداری کرمان می‌شود؟

این روزها بازار شایعات انتخاب استاندار کرمان داغ شده و هر روز شایعاتی درباره افراد مختلف برای سکانداری استانداری کرمان به گوش می‌رسد؛ از «شهباز حسن پور» نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت، «علی اصغر ابوسعیدی رستمی» رییس سابق دانشگاه پیام نور کشور، «محمد جواد فدائی» سرپرست فعلی استانداری کرمان، «مسعود مرسل پور» فرماندار قرچک به عنوان گزینه‌های پیشنهادی مجمع نمایندگان استان کرمان به وزارت کشور تا استاندار سابق خوزستان و سیستان و بلوچستان در دولت یازدهم...
چه کسی سکاندار استانداری کرمان می‌شود؟
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۳:۱۴ |
کد خبر : ۵۷۸۲ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، طی روزهای گذشته در شبکه‌های مجازی صحبت از نامی دیگر برای انتخاب استاندار کرمان است. «فرشید گلی‌زاده کرمانی» متولد 1354 در کرمان دارای مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر و کارشناسی ارشد مدیریت MBA از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای مدیریت دانش از دانشگاه شفیلد است.

وی مشاور محمدرضا عارف در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 و فردی است که در ایام انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و مجلس دهم همیشه در کنار محمدرضا عارف کاندیدای اصلاح‌طلب دیده می‌شد.

فرشید گلی‌زاده همچنین در سال ۱۳۹۵ و به درخواست وزیر ورزش و جوانان وقت (محمود گودرزی) به عضویت غیرموظف هیئت مدیره باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران درآمد تا به ساماندهی اقتصادی باشگاه کمک کند.

گلی‌زاده در فروردین سال ۹۳ و کمتر از یک ماه بعد از حضور در هیات مدیره شرکت فروشگاه‌های رفاه به عنوان رئیس هیات مدیره از سوی بانک ملی ایران منصوب و در مدت کوتاهی موفق شد این مجموعه ورشکسته را رونق دوباره‌ای ببخشد اما روز گذشته وی از سمت مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه استعفا داد.

علت و انگیزه این استعفا با وجود کارنامه موفق مدیریتی او هنوز مشخص نیست اما به احتمال زیاد می‌توان حدس زد که چنین تصمیی برای آن بوده که به زودی او سکانداری مجموعه‌ای دیگری شاید استانداری کرمان را برعهده می‌گیرد.

حال باید نشست و منتظر تصمیم توسط وزیر کشور و رییس جمهور برای انتخاب استاندار کرمان بود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند